SodaStream Spirit Black + 2 ks lahví

91 %
(121 hodnocení)
Sodastream přístroje Bez šroubování

SodaStream Spirit Black + 2 ks lahví

91 %
(121 hodnocení)
Sodastream přístroje Bez šroubování

Popis

SodaStream Spirit Black + 2 ks lahví

SodaStream Spirit Mega Pack černá

Dopřejte si luxus v podobě domácích nápojů, které jednoduše připravíte z čerstvé kohoutkové vody.
Designový výrobník perlivé vody, který přichází ve třech líbivých barvách a ještě líbivějším designu padnoucímu do každé domácnosti, využívá bombiček plněných potravainářským CO2, jenž vám vystačí až na 80 litrů výsledného nápoje.
Ten získáte nově bez otravného šroubování jednoduchým upevněním tlaku odolné láhve z bezpečného plastu bez BPA do přístroje, na němž podle vlastní chuti zmáčknete tlačítko pro nasycení.
Pakliže vám plyn v bombičce dojde, snadno ji vyměníte za plnou v mnoha obchodech a prodejnách v blízkosti vašeho domova.
Připravte si domácí limonádu.
S cenou od 2,57 Kč za litr přece tahání těžkých lahví z obchodu nedává smysl! 

Snadnější uchycení láhve

Šroubování láhve do přístroje je jedna z těch nejotravnějších věcí, jaké vás na cestě za domácí perlivou vodou mohou potkat. SodaStream proto v modelu Spirit přichází s novým způsobem, který nevyžaduje nic víc než jednoduché nasazení. Vše tak zvládnete i jednou rukou.
Při první instalaci je nutné popotáhnout průhlednou plastovou opěrku láhve směrem k sobě až do úplného secvaknutí (jinak by nebyla láhev zcela utěsněna).
Na trysku nesahejte.
Následně pouze nasunete láhev směrem nahoru a společně nacvaknete zpět do svislé polohy.

Jednodušeji už to nejde

Po uchycení láhve s čistou kohoutkovou vodou stačí jenom stisknout tlačítko na vrchu přístroje, jehož prostřednictvím vženete do nápoje právě tolik bublinek, kolik uznáte za vhodné. Docílíte tak nápoje s perlivostí přesně podle svých představ.
Celý proces je navíc příjemně tichý.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sodastream
Typ produktu přístroje
Bez šroubování ano