100 %
(2 hodnocení)
Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sony bateriový grip VG-C3EM

Originální grip VG-C3EM je určený pro fotoaparát Sony Alpha A9, A7(R) III. Grip nabízí těsnění proti prachu a vlhkosti, přihrádku na dvě baterie NP-FZ100 a inteligentní rozložení tlačítek včetně úchopové části pro maximální pohodlí při vertikálním focení. Vertikální originální grip Sony VG-C3EM je určený pro full frame fotoaparát Sony Alpha A9. Grip nabízí těsnění proti prachu a vlhkosti, které v drsných podmínkách účinně chrání porty, ovládací prvky i elektrické kontakty. Dále disponuje přihrádkou na dvě baterie typu NP-FZ100 a také inteligentním rozložením tlačítek včetně úchopové části pro maximální kontrolu nad přístrojem ve svislé poloze.

Kompatibilní s modely A7 III a A7R III

 

Stejně dobrá ovladatelnost na výšku i na šířku
Díky konstrukci těla gripu VG-C3EM se fotoaparát drží skoro stejně snadno na výšku i na šířku, protože tlačítka a ovládací prvky se téměř shodují s těmi na zadní straně těla fotoaparátu. Vertikální grip například nabízí vícepolohový volič pro rychlý výběr bodu automatického ostření.

Grip je tvarovaný jako tělo α9 pro jistý úchop
VG-C3EM poskytuje tvar gripu podobný tomu u těla α9, takže můžete s jistotou fotografovat při držení na výšku, které je prakticky stejně pevné jako držení na šířku.

Téměř dvounásobná výdrž
Vertikální grip VG-C3EM pojme dvě baterie NP-FZ100. Na LCD displeji fotoaparátu můžete na ukazateli nabití kontrolovat zbývající energii používané baterie v procentech (minimální jednotka 1 %). Když se baterie vybije, automaticky se začne používat druhá baterie, abyste mohli pokračovat v používání.

USB nabíjení prostřednictvím těla fotoaparátu
Baterie vložené do vertikálního gripu můžete nabíjet pomocí portu USB na fotoaparátu, aniž byste grip odpojili od těla fotoaparátu.

Velmi pevná hořčíková vnější konstrukce
Tento grip vyrobený z hořčíkové slitiny stejně jako α9 je velmi pevný a lehký.                                                                                                     

 

Pečlivá pozornost věnovaná odolnosti proti prachu/vlhkosti
Na tlačítko a ovládací prvky i porty a elektrické kontakty je použito účinné těsnění proti prachu a vlhkosti, které je ideální pro náročné fotografování v drsných podmínkách.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sony
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky