100 %
(3 hodnocení)
Spigen tvrzené sklo 9H Po celé ploše
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(3 hodnocení)
Spigen tvrzené sklo 9H Po celé ploše
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Spigen Glass EZ Fit 2 Pack Apple Watch Ultra 49mm AGL05556

Tvrzené sklo s revoluční metodou instalace – pokud jste se tohoto aspektu při používání tvrzeného skla děsili, vaše problémy jsou právě vyřešeny!
Tvrzené sklo je zajištěno perfektně řezaným montážním rámečkem, díky kterému jej perfektně umístíte na obrazovku. Výrobce zjednodušil způsob montáže natolik, že je plně intuitivní pro každého uživatele.
Glas.TR EZ Fit je povlak o tloušťce 0,2 mm, který byl při výrobě a temperování vytvrzen na 9H. Díky tomu je odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty, jako jsou klíče nebo nůž. Sklo je pokryto oleofobní a hydrofobní vrstvou, která zabraňuje otiskům prstů nebo jiným nečistotám opouštět obrazovku. Je křišťálově čistý a dokonale odráží zobrazené barvy. Nemá také vliv na citlivost dotyku a má výjimečnou hladkost, takže je potěšením přejíždět prstem po obrazovce. Sklo je určeno zejména k ochraně obrazovky před poškrábáním a minimalizuje riziko poškození obrazovky při nečekaném pádu.
* Sklo/film je řezán pouze na plochou část displeje s vyraženou strukturou v souladu a na základě matrice připravené výrobcem samotného zařízení. Pouze takový řez fólie/skla zajistí plnou kompatibilitu s našimi ochrannými doplňky.
** V důsledku různého frézování okrajů displejů se po instalaci ochranné fólie / skla na obrazovku může kolem obrazovky objevit jemné vzduchové halo. To je přirozená situace a závisí na samotné obrazovce.
NÁVOD K INSTALACI:1) S instalací v koupelně začněte hned po koupeli - pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci.2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky a poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku.3) Nasaďte rámeček s neutěsněným sklem na přední stranu hodinek.4) Odstraňte rám s ochrannou fólií. Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund stisknete. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU:- 100% originál- Baleno v originálním balení- Extrémně snadná instalace díky montážnímu rámu- Tvrdost 9H- Frézované 2,5D hrany příjemné na dotek- Dodatečná oleofobní vrstva- Dokonalá průhlednost- Nemá vliv na funkčnost na dotek- Rozměry: 42x34mm
SADA OBSAHUJE:2 x Spigen Glas.TR EZ Fit Glass1 x instalační sada
EAN: 8809811869736
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spigen
Materiál tvrzené sklo
Tvrdost 9H
Způsob lepení Po celé ploše
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty