92 %
(2 hodnocení)
Nintendo akční
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(2 hodnocení)
Nintendo akční
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Splatoon

Balení obsahuje kromě základní hry také amiibo figurku Squid.Ukažte své pravé barvy!


Porazte své nepřátele a označkujte vaše území coby inkoust střílející, olihním podobné postavičky jménem Inklingové, v nové akční střílečce Splatoon z pohledu třetí osoby od společnosti Nintendo pro konzoli Wii U. Vyzvěte vaše přátele na chaotické souboje dvou čtyřčlenných družstev, jejichž cílem je vyznačit svou barvou co největší část mapy a rozšířit tak své území, to vše za přestřelek s nepřátelským týmem a využívání schopnosti doslova se ponořit do přebarvených ploch. Tohle je zkrátka pestrobarevná a chaotická střílečka – exkluzivně na Wii U.HERNÍ PRVKY:Sešikujte se a postavte se ostatním týmům v akcí přetékajících bitvách s cílem pokrýt inkoustem co největší část herních map. Postříkejte zdi abyste se tak dostali do jinak těžko přístupných oblastí.

 

Pokrýváním většího teritoria odemykáte silnější super zbraně, které můžete použít k útoku na vaše soupeře nebo získání ještě většího území.

 

Správná strategie je rozhodující. Poražení soupeři se rozcáknou v explozi barvy, která zabere více území pro váš tým. Rozhodujte se ale moudře: Pokud příliš zaměříte na zneškodňování nepřátel, můžete poměrně záhy zjistit, že na vašem území soupeři zatím pěkně vymalovali.

 

Jediným stisknutím tlačítka se můžete proměnit v oliheň a ponořit do moře inkoustu, čímž se ukryjete před nepřáteli, výrazně zrychlíte svůj pohyb a navíc ještě doplníte zásoby barvy.

 

Vyberte si z různých možností ovládání na Wii U GamePadu, zahrnující například vestavěný gyroskop, který můžete využít k lepšímu míření a rozhlížení se po okolí.

 

Zapojte se do napínavých online bitev dvou čtyřčlenných týmů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nintendo
Žánr akční
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky