0 %
(0 hodnocení)
Kerbl
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Kerbl
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sprej pro kočky kozlík lékařský, 175 ml

Sprej pro kočky s extraktem z kozlíku lékařského k použití na kočičí hračky, škrabadla nebo kočičí stromy.
z přírodního extraktu z kozlíku lékařského
působí jako antistres a zároveň stimuluje kočku ke hře
zvyšuje zájem o kočičí hračky, na které je sprej aplikován
Objem:  175 ml
 
Co je kozlík lékařský (Valeriana officinalis)?
-lidově kočičí bylina, je proslaven svým účinkem na čištění zraku a trávicího traktu. U koček, které ho doslova milují, může vyvolávat až stavy transu. Kozlík nepatří mezi hojně užívané éterické oleje, jedná se ovšem o bylinu z našeho klimatického pásma, proč se s ní tedy více neskamarádit?
Kozlíkové aroma je velmi specifické a je otázka, zda ho budete mít rádi nebo ho budete nenávidět! Možná se vám vaše nálada bude střídat v čase, a tak na něj napoprvé nezanevřete. Kozlík má v aromaterapii nezastupitelné místo pro zklidnění, relaxaci a uzemnění (destiluje se z kořene). Využívá se k tišení po traumatických zážitcích a celkovému posílení nervové soustavy. Podporuje dobré usínání a vnitřní regeneraci. Na spirituální úrovni přináší čistotu a harmonii. Na fyzické úrovni oceníte jeho čistící účinek na trávicí trakt, pročišťuje žaludek i střeva, působí proti nadýmání. Údajně se jedná o prastaré afrodisiakum, přestože v jiných zdrojích najdete opak.
Kočky kozlík milují! Jako jeden z mála éterických olejů, hurá! Zajímat může ale i další domácí zvířata, pokud nejsou ve své kůži, zkuste jim ho nabídnout (nechat přivonět).
/zdroj: www.kouzlovuni.cz/
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kerbl
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky