Stavebnice Light Stax (27)

Všechny filtry

Light Stax Svítící Magic Tuning

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 39 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 819 
porovnat

Light Stax 6pcs pack mix

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 6 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné ...
od 229 
porovnat

Light Stax Adventure (4 in 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 140 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Podle návodu lze postavit lva, orla, sovu nebo loď. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fant...
od 938 
porovnat

Light Stax Creative (4 in 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 50 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii a napájecí základnu. Díky přehlednému návodu můžete postavit postavičku Supermana, papoušk...
od 488 
porovnat

Light Stax Expansion (OBPP)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné...
od 137 
porovnat

Light Stax Expansion (RGBY)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii, pokud se připojí k základové desce. Stavebnice lze využít například jako lampička. Vhodné...
od 209 
porovnat

Light Stax Hybrid Droning Giraffe

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 75 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 289 
porovnat

Light Stax Hybrid Flashing Police Car

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 109 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 324 
porovnat

Light Stax Hybrid Roaring Lion

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 73 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 201 
porovnat

Light Stax Hybrid Trumpeting Elephant

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 68 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 249 
porovnat

Light Stax Hybrid Tuned Racer

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 156 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 299 
porovnat

Light Stax Svítící 8ks Pack Mix

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 8 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 159 
porovnat

Light Stax Svítící Basic (5 in 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 30 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.
od 374 
porovnat

Light Stax Svítící Expansion (RBYO)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 24 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 173 
porovnat

Light Stax Svítící Expansion Lamp

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 4 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.
od 154 
porovnat

Light Stax Svítící Expansion mini Lamp STAX

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 40 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 137 
porovnat

Light Stax Svítící Fantasy sets

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 160 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu. Vhodné pro děti od 6 let.
od 1 164 
porovnat

Light Stax Svítící Hybrid Snapping Croco

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 78 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 275 
porovnat

Light Stax Svítící Kiga

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 360 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 2 999 
porovnat

Light Stax Svítící Kiga set

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 180 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 3 499 
porovnat

Light Stax Svítící Lamp Sets

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 38 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 627 
porovnat

Light Stax Svítící Liberty (3 in 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 240 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 1 679 
porovnat

Light Stax Svítící Puzzle Set (Dinosaur)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 10 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 282 
porovnat

Light Stax Svítící Shine V2 (3 in 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 50 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a tvořivost. Vhodné pro děti od 6 let.
od 909 
porovnat

Light Stax Svítící Show Case Cowboy

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 64 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 1 499 
porovnat

Light Stax Svítící Show Case Santa Claus

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 97 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 3 let.
od 1 889 
porovnat

Light Stax Svítící Soccer (1 vs 1)

Úžasná svítící stavebnice Light Stax obsahuje 125 ks barevných kostek, které se rozsvítí díky LED technoligii. Dětem rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Vhodné pro děti od 6 let.
od 1 279 
porovnat

PODOBNÉ FRÁZE