Popis

Stefanplast Sprint Corner PLUS 40 x 56 x 40 cm

Rohový kočičí záchod STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS

Krytá toaleta trojúhelníkového tvaru pro kočky, s dvířky, uhlíkovým filtrem pohlcující zápach a integrovanou lopatkou pro snadné a rychlé čištění. Klapka toalety umožní vaší kočce snadný vstup i výstup, zatímco kryt toalety zamezí rozptýlení steliva a udrží okolí čisté. Uhlíkový filtr pečuje o hygienickou svěžest tím, že účinně pohlcuje nepříjemné pachy. Toaleta má dokonce vlastní úložný prostor pro lopatku na střeše toalety, takže si nemusíte dělat starosti, kam ji uložit. Lopatku budete mít vždy po ruce a na stejném místě, abyste ji nikdy nehledali. Díky svému tvaru zapadne do každého rohu a zabere minimum místa. Jestliže hledáte skladnou kočičí toaletu, která zajistí hygienickou čistotu pro Vaši domácnost, pak nemůžete vybrat lépe.

✅ Klady

- Kryt zamezuje rozhrabávání steliva a nepořádku

- Uhlíkový filtr dokonale neutralizuje pachy

- Praktická dvířka pro snadný vstup a výstup

- Lopatku lze odložit do přihrádky toalety

- Sklápěcí madlo pro snadné přenášení

- Padne do každého rohu a zabere minimum místa

- Vkusný dizajn, který se zavděčí všem kočkám

❌ Zápory

- Zatím jsme žádné nenašli

Rozměry a materiál toalety

Toaleta je vyrobena z lehkého, ale zároveň vysoce kvalitního a odolného plastového materiálu, přičemž rozměry toalety činí 40x56x40 cm. 

Jednoduché a pohodlné čištění 

Denní čištění lopatkou lze provádět přímo přes kočičí dvířka a nebo jednoduše odepnout celý horní kryt toalety. Velkou výhodou pro udržení hygienické svěžesti je uhlíkový filtr, který je součástí balení, lze jej také samostatně dokupovat a pravidelně jej měnit. 

Náš tip 

Pokud Váš mazlíček přechází z nekryté toalety na krytou, nebo s kočičím záchodem teprve začínáte, doporučujeme nejprve naučit kočku chodit na odkrytý spodní díl, a až poté, co se kočka s místem pro vykonání svých potřeb ztotožní, přidat horní část toalety s krytem. Kočky jsou velmi chytrá zvířata a naučit je na kočičí záchod tak není žádná věda. Kočky si krytý záchod velmi rychle oblíbí a ocení praktická dvířka, kterými mohu chodit dovnitř a ven. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zolux
Rohové ano
Dvířka ano
Druh kryté
Barva modrá