100 %
(1 hodnocení)
Stormware Sklady
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Stormware Sklady
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stormware Pohoda Jazz CAL

Ekonomický a účetní program Pohoda vyniká přehledným a maximálně praktickým řešením oken jednotlivých agend. Uživatelská přívětivost a nekomplikovaný design patří mezi její základní pilíře, stejně jako rozsáhlý systém interaktivní a kontextové nápovědy. Oporou při práci s programem může být uživatelům také příručka uživatele, která je dostupná ve třech verzích. V účetním programu Pohoda vše ovládáte pomocí chytrých klávesových zkratek a několika kliknutí myší. POHODA navíc mnoho postupů vytuší s předstihem za vás a celkově vám tak ovládání zjednoduší. Usnadní vám každodenní práci a vy se tak můžete lépe soustředit na to, co je pro vás skutečně důležité.
Základní vlastnosti a funkce účetnictví Money S3
Jednoduché ovládání

Ovládat program, tedy otevírat agendy, vyplňovat a editovat jednotlivá pole, pohybovat se ve formulářích a tabulkách, používat povely atd., můžete buď z klávesnice pomocí kláves a klávesových zkratek, nebo myší, případně oba způsoby kombinovat. Záleží, jak jste zvyklí a co je pro vás pohodlnější. Můžete si také vytvářet vlastní klávesové zkratky a používat další vlastní nastavení.
Prvky ovládání programu, jako jsou horké klávesy, tlačítka nebo povely nástrojových lišt, jsou plně uživatelsky definovatelné ve stylu programů Microsoft Office.
Prostředí, ve kterém pracujete, je přívětivé a praktické. Jednotlivé agendy si můžete pro zvýšení přehlednosti odlišit barevným pruhem.
Pro urychlení zápisů lze používat vzory nejčastěji používaných dokladů a dokumentů, tzv. šablony. Nový doklad nebo záznam se díky nim vytvoří s předvyplněnými údaji, které už jen doplníte nebo upravíte podle aktuální potřeby.
Práci si můžete také urychlit nastavením přeskakování polí, která nepotřebujete používat či vyplňovat. Oceníte to zejména při ovládání programu klávesnicí.
V programu jsou maximálně automatizované postupy různých výpočtů a většinu rutinních operací provede POHODA vlastně za vás. Jedním z předpokladů pro co největší efektivitu práce je správné nastavení základní konfigurace (tzv. globální nastavení), příp. přizpůsobení jednotlivými uživateli (uživatelské nastavení).
Na jednom monitoru můžete mít otevřeno více oken s různými agendami, účetními jednotkami nebo obdobími a jednoduše se mezi nimi přepínat.

Prvky okna

V každé agendě je v dolní části tabulka se seznamem všech záznamů a v horní části formulář s detailem aktuálního záznamu. Okno agendy obsahuje celou řadu aktivních ovládacích prvků, které umožňují procházení, výběr a třídění záznamů.
Panel agend™ v pravé části okna zobrazuje ikony otevřených agend, umožňuje se mezi nimi rychle přepínat a zobrazuje stavy vkládání dat z jedné agendy do druhé.
Dynamické záložky™ pomocí několika kliknutí myší okamžitě vyberou záznamy, které odpovídají zvolené kombinaci zadaných podmínek.
Dynamické formuláře™ mění svůj vzhled tak, abyste měli k dispozici přesně ta pole, která potřebujete.
Vstupní stránkou do účetní jednotky je Informační plocha™. Zobrazuje se ve chvíli, kdy máte všechny agendy zavřené. Obsahuje aktuální údaje o právě otevřeném účetnictví, nejbližší termíny daňového kalendáře a upozornění na nejbližší úkoly. Na očích tak máte neustále stav svých finančních prostředků, pohledávek a závazků a další informace.

Kalkulačka

Ekonomický a účetní program Pohoda obsahuje kalkulačku, kterou můžete použít nejen pro jednoduché výpočty, ale také k přenesení výsledků do aktivního pole ve formuláři agendy. Kalkulačku máte vždy po ruce. Zapnete ji z kteréhokoliv editovatelného pole. Výsledek může kalkulačka vložit do všech polí pro částku nebo text.

Pro přehledné porovnání produktů navštivte tento odkaz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stormware
Daňová evidence ne
Sklady ano
Mzdy ne
Kniha jízd ne
Podvojné účetnictví ne
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky