83 %
(1 hodnocení)
Stormware Daňová evidence Sklady Mzdy Kniha jízd
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
83 %
(1 hodnocení)
Stormware Daňová evidence Sklady Mzdy Kniha jízd
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stormware Pohoda Standard

Ekonomický a účetní program Pohoda nesíťová přídavná licence vyniká přehledným a maximálně praktickým řešením oken jednotlivých agend. Uživatelská přívětivost a nekomplikovaný design patří mezi její základní pilíře, stejně jako rozsáhlý systém interaktivní a kontextové nápovědy. Oporou při práci s programem Pohoda může být uživatelům také příručka uživatele, která je dostupná ve třech verzích. V účetním programu Pohoda vše ovládáte pomocí chytrých klávesových zkratek a několika kliknutí myší. Účetní program Pohoda navíc mnoho postupů vytuší s předstihem za vás a celkově vám tak ovládání zjednoduší. Usnadní vám každodenní práci a vy se tak můžete lépe soustředit na to, co je pro vás skutečně důležité. Součástí Pohody je EET (elektronická evidence tržeb).
Základní vlastnosti a funkce účetnictví Pohoda
Jednoduché ovládání

Ovládat program, tedy otevírat agendy, vyplňovat a editovat jednotlivá pole, pohybovat se ve formulářích a tabulkách, používat povely atd., můžete buď z klávesnice pomocí kláves a klávesových zkratek, nebo myší, případně oba způsoby kombinovat. Záleží, jak jste zvyklí a co je pro vás pohodlnější. Můžete si také vytvářet vlastní klávesové zkratky a používat další vlastní nastavení.
Prvky ovládání programu, jako jsou horké klávesy, tlačítka nebo povely nástrojových lišt, jsou plně uživatelsky definovatelné ve stylu programů Microsoft Office.
Prostředí, ve kterém pracujete, je přívětivé a praktické. Jednotlivé agendy si můžete pro zvýšení přehlednosti odlišit barevným pruhem.
Pro urychlení zápisů lze používat vzory nejčastěji používaných dokladů a dokumentů, tzv. šablony. Nový doklad nebo záznam se díky nim vytvoří s předvyplněnými údaji, které už jen doplníte nebo upravíte podle aktuální potřeby.
Práci si můžete také urychlit nastavením přeskakování polí, která nepotřebujete používat či vyplňovat. Oceníte to zejména při ovládání programu klávesnicí.
V programu jsou maximálně automatizované postupy různých výpočtů a většinu rutinních operací provede Pohoda vlastně za vás. Jedním z předpokladů pro co největší efektivitu práce je správné nastavení základní konfigurace (tzv. globální nastavení), příp. přizpůsobení jednotlivými uživateli (uživatelské nastavení).
Na jednom monitoru můžete mít otevřeno více oken s různými agendami, účetními jednotkami nebo obdobími a jednoduše se mezi nimi přepínat.

Prvky okna

V každé agendě je v dolní části tabulka se seznamem všech záznamů a v horní části formulář s detailem aktuálního záznamu. Okno agendy obsahuje celou řadu aktivních ovládacích prvků, které umožňují procházení, výběr a třídění záznamů.
Panel agend™ v pravé části okna zobrazuje ikony otevřených agend, umožňuje se mezi nimi rychle přepínat a zobrazuje stavy vkládání dat z jedné agendy do druhé.
Dynamické záložky™ pomocí několika kliknutí myší okamžitě vyberou záznamy, které odpovídají zvolené kombinaci zadaných podmínek.
Dynamické formuláře™ mění svůj vzhled tak, abyste měli k dispozici přesně ta pole, která potřebujete.
Vstupní stránkou do účetní jednotky je Informační plocha™. Zobrazuje se ve chvíli, kdy máte všechny agendy zavřené. Obsahuje aktuální údaje o právě otevřeném účetnictví, nejbližší termíny daňového kalendáře a upozornění na nejbližší úkoly. Na očích tak máte neustále stav svých finančních prostředků, pohledávek a závazků a další informace.

Vlastnosti

Daňová evidence, účetnictví a DPH - v programu Pohoda je možné vést daňovou evidenci a/nebo účetnictví, a to jako plátce i neplátce DPH. Pohoda pro danou soustavu obsahuje vždy všechny potřebné a závazné evidence a knihy. Umožňuje také zakázkové vedení daňové evidence i účetnictví pro neomezený počet jednotek.
Hotovostní prodej - prodáváte za hotové a sháníte vhodné řešení pro vedení pokladny? Ať už k prodeji používáte počítač, nebo mobil, pro obě zařízení máme řešení. Tím je přímo účetní program Pohoda s vestavěnou pokladnou Kasa nebo některá z mobilních aplikací. Pohoda i aplikace jsou připravené také na elektronickou evidenci tržeb.

Porovnání produktů Pohoda

Naše hodnocení produktu Pohoda
  KLADY:

Jedná se o oblíbený a rozšířený účetní program pro malé firmy účtující v soustavě podvojného účetnictví nebo daňové evidence.
Součástí je EET (elektronická evidence tržeb).
Intuitivní uživatelské rozhraní.

  ZÁPORY:

Žádné.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Stormware
Daňová evidence ano
Sklady ano
Mzdy ano
Kniha jízd ano
Podvojné účetnictví ne
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky