98 %
(78 hodnocení)
Svorto antibakteriální vícebarevná

Popis

Svorto vložky skelet Antibacterial

ROZMĚRY
Velikost Délka vložky36
240 mm -
37
248 mm -
38
256 mm -
39
265 mm -
40
270 mm -
41
278 mm -
42
284 mm -
43
292 mm -
44
297 mm -
45
303 mm -
46
311 mm -
47
316 mm -
48
321 mm -
-Vzhledem k pružnosti materiálu se mohou vyskytnout odchylky ( plus - 2 mm). Vložky lze ve špičce mírně zastřihnout. Nové vložky by měly kopírovat tvar původních stélek.

POPIS PRODUKTU
● ortopedicky tvarované ● podpora podélné a příčné klenby● pružný plastový skelet pro přirozený pohyb chodidla● vyměkčení v patě tlumí nárazy na patní kost● vysoká savost a potlačení tvorby zápachu aktivním uhlíkem
055 Vložky skelet antibacterial jsou tvořeny tenkým a pevným výliskem (skeletem), který minimálně zmenšuje vnitřní prostor obuvi a podepírá podélnou klenbu. Příčnou klenbu podepírá měkké latexové srdíčko, vyměkčení v patní části vložky tlumí nárazy na patní kost. Základem těchto vložek je  prodyšná polyuretanová pěna vyrobená 100procent z recyklovaných měkkých materiálů. Výsledkem je antibakteriální materiál, jehož hlavní složkou je aktivní uhlík. Tento revoluční materiál vyniká vysokou savostí a omezuje šíření nežádoucích bakterií, čímž výrazně pomáhá řešit potivost nohou.

Ortopedické vložky s pevným skeletem pomáhají vyrovnat dolní končetiny do správného postavení a zajišťují lepší stabilitu při chůzi. Zmírňují příznaky související s poklesem podélné i příčné klenby, mezi které patří pocit těžkých nohou, zvýšená únavnost a trnutí nohou, nepříjemné bolestivé pocity, otoky, pálení a další. Vložky mohou poskytnout citelnou úlevu nejen nohám, ale také kolenům, kyčlím či zádům. Vložky jsou také možnou prevencí vzniku a zhoršování problému vbočeného palce. 

DO JAKÉ OBUVI?

MATERIÁL
100procent polyester, recyklovaná PU pěna s aktivním uhlíkem, polypropylenový výlisek, latexové výlisky Hmotnost (1 pár): 100−120 g

PRO KOHO JSOU VLOŽKY VHODNÉ?
Ortopedicky tvarované vložky jsou vhodné pro každého, kdo chce ulevit svým nohám při celodenní nadměrné námaze jako je např. celodenní chůze či celodenní práce ve stoje. Hlavním přínosem vložek s podporou podélné a příčné klenby je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha chodidel je důležitá pro správné držení celého těla. Maximální účinek při používání vložek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a špičkou a s výškou podpatku do 4 cm.
DOPORUČUJEME
Stejně jako střídáte obuv pro různé typy aktivit, střídejte nošení ortopedických pomůcek a vložek. Jejich používání by mělo být zároveň doplněno správným cvičením, které je pro nápravu i prevenci rozvoje problému dolních končetin nezbytné. A to platí jak u mladých lidí a dětí, kdy je šance na nápravu chodidla vyšší, tak u starších lidí, kteří mohou správným cvičením alespoň zabránit zhoršení stavu. Pokud se Vaše problémy s chodidly nelepší, poraďte se se svým fyzioterapeutem nebo odborným lékařem.

JAK VZNIKAJÍ NAŠE VLOŽKY?
Ortopedicky tvarované vložky svorto(R) jsou navrhovány našimi odbornými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s výrobou individuálních i sériově vyráběných ortopedických vložek. Prototypy vložek vyvíjíme v našem protetickém pracovišti v Praze ve spolupráci s ortopedickými a rehabilitačními lékaři. Vložky a pomůcky vyrábíme více jak 25 let ve výrobní dílně v Otrokovicích.
Zobrazit více

Parametry

Značka Svorto
Druh antibakteriální
Barva vícebarevná