Popis

Tefal Click & Cook FE 506130

Multifunkční varný kuchyňský robot Tefal CLICK&COOK FE506130

Nekonečná inspirace, všestranné funkce a dokonalé výsledky - stačí jen pár kliknutí! Click & Cook od značky Tefal je navržen tak, aby vám poskytl lahodné a výjimečné variace pokrmů z pohodlí vašeho domova. Tento průlomový kuchyňský robot na vaření poskytuje okamžitý přístup k 600 receptům na snadné, všemi oblíbené pokrmy s postupem krok za krokem dostupné ze 7palcové digitální obrazovky. Objevte 32 funkcí a 10 automatických programů se 7 přiloženými příslušenstvími v jednom snadno použitelném přístroji vše-v-jednom.

Kuchyňský robot Tefal Click & Cook FE506130

Multifunkční varný kuchyňský robot, který vám poskytne na dosah nekonečnou inspiraci a dokonalé pokrmy
Seznamte se se svým novým spojencem, který vám usnadní každodenní život! Pozvedněte své vaření na novou úroveň s kuchyňským robotem na vaření Tefal Click & Cook se 600 integrovanými sladkými a slanými recepty, které poskytují nápady i pro nejvybíravějšího hosta u stolu, a se velkým objemem ideálním pro hoštění přátel a rodiny - na jasné dotykové obrazovce s pokyny krok za krokem a 32 všestrannými funkcemi, 10 automatickými programy vaření a mnoha dalšími funkcemi.

Bezpečný systém zabezpečení

Maximální bezpečnost a bezstarostné použití díky bezpečnostní funkci, která brání otevření víka při provozu multifunkčního hrnce, a navíc materiály bez BPA, které jsou bezpečné a zdravé pro celou rodinu.

Snadné čištění

Automatický program čištění umožňuje rychlé a snadné čištění a časovou úsporu díky možnosti vyčistit mísu mezi jednotlivými kroky pro snadné a maximálně praktické vaření.

Snadné skladování

Chytrý a úsporný systém uskladnění se všemi doplňky snadno uloženými v samotné míse na vaření.

Ideální objem

Objem 3,6 l připraví štědré porce pro každou příležitost - ideální pro každodenní použití i pro ty nejhladovější rodiny a při hoštění přátel a rodiny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Příkon 1400 W
Počet automatických programů 10
Objem hlavní nádoby 3.6 l
Barva bílé
Databáze receptů ano
Vaření polévek ano
Sekání ano
Míchání ano
Šlehání ano
Mixování ano
Vážení ano
Hnětení ano
Krájení ano
Vaření v páře ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty