Popis

Tefal EY 201815

Tefal EY 201815 Easy Fry Classique - Horkovzdušná fritéza
Na lahodné smažené hranolky, kuřecí nugetky nebo koblížky již nemusíte chodit do fast foodových řetězců nebo do obchodu. Vytvoříte si je jednoduše i ve své domácnosti, a navíc budou čerstvé a zdravější. Přípravu s minimem tuku, který se navíc tolik nepřepaluje, vám zajistí fritéza Tefal EY201815. Přístroj s objemem 4,2 litru zvládne najednou přichystat až osm porcí jídel, aby bylo dost i na přidání pro celou rodinu. Regulujte si teplotu plynule v rozmezí od 80 do 200 °C, aby si pokrmy vytvořily křupavou kůrčičku a chutnaly vám ještě více.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

- Český NÁVOD ke stažení naleznete ZDE
Multifunkční využití
Fritéza nabízí multifunkční využití. Vyberte si jeden z přednastavených režimů podle toho, zda chcete smažit, péct maso, grilovat nebo připravovat slané či sladké pečivo. K ještě pohodlnějšímu používání využijte časovač s funkcí automatického vypnutí; po dosažení zvoleného času (max. 60 min) se zařízení samo vypne, aby nedošlo k přepečení a vysušení jídel a ušetřila se spotřebovaná energie. Po skončení používání lze vyjímatelné příslušenství vložit do myčky.
Klíčové vlastnosti Tefal EY201815 Easy Fry Classique 

- Precizní nastavení teploty
- Lze mýt v myčce
- Časovač s automatickým vypnutím
- Smažení s nízkou spotřebou oleje
Vlastnosti

- Velkokapacitní objem 4,2 l – až 6 pokrmů na jedno smažení
- Nastavitelná teplota v rozmezí 80–200°C
- Mechanický časovač až na 60 min
- Vyjímatelné díly lze mýt v myčce pro ušetření času
- Nulová spotřeba oleje
- Nepřilnavý povrch
- Technologie 3D Air Pulse – cyklónové proudění vzduchu
- Nejen smažení, ale i grilování a pečení
- Moderní design
Smažte zdravěji
Křupavé a lahodné pochoutky si s touto fritézou vychutnáte bez výčitek svědomí. Její spotřeba oleje je totiž díky cyklonovému proudění horkého vzduchu oproti standardní fritéze minimální. Některé pokrmy pak zvládne připravit úplně bez oleje. A chutnat přitom budou stejně dobře, jak jste zvyklí. Dopřejte si hranolky, řízky, smažené sýry, krokety a další laskominy zdravěji a bez kompromisů.

 
Smaží, peče, griluje
Tuto horkovzdušnou fritézu budete v kuchyni využívat častěji než tu klasickou. Kromě smažení v ní totiž můžete péct maso, zeleninu, pečivo či grilovat. Čtyři přednastavené režimy přípravy pokrmů vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Bohatý objem Oběd pro celou rodinu najednou? Žádný problém. V této horkovzdušné fritéze připravíte najednou až šest porcí a můžete tak ke stolu zasednout všichni společně. Nadstandardní objem oceníte i při přípravě rozměrnějších pokrmů.Jednoduché a rychlé vaření
Horkovzdušná fritéza disponuje přesnou regulací teploty a praktickým časovačem, díky čemuž velmi usnadňuje přípravu jídel i následný úklid. Stačí do ní jen vložit suroviny, nastavit teplotu a čas vaření. V kuchyni navíc nevznikne nepořádek ani zápach od prskajícího oleje. Jistě oceníte i fakt, že fritovací nádobu a koš na smažení lze umývat v myčce.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tefal
Objem nádoby 4.2 l
Termostat ano
Vyjímatelná nádoba ano
Časovač ano
Možnost mytí v myčce ano
Hmotnost 4.5 kg
Regulace teploty ano
Displej ne
Horkovzdušné ano
Značka kvality ne
Multifunkční ano
Klasické ne
Příkon 1500 W
Zobrazit více parametrů