Tekken Dark Resurrection

88 %
(20 hodnocení)
bojové Sony

Tekken Dark Resurrection

88 %
(20 hodnocení)
bojové Sony

Popis

Tekken Dark Resurrection

Pro herní konzolu: PlayStation Portable (PSP)

Tekken je jednou z vlajkových lodí Playstation. Bojovka, která se s každým dílem stává dokonalejší, přesvědčivější, krásnější, lepší. Možná ani neexistuje kvalitativně vyrovnanější herní série. A nyní vychází na PSP a přináší na handheld konečně žánr, který v této kvalitě dosud chyběl. Turnaj Železné pěsti pokročil do dalšího kola. Heihatchi se sice smaží v Pekle, ale to mu nebráni, aby opět zamíchal osudy těch nejlepších bojovníků světa. Tekken: Dark Resurrection vychází z automatové verze Tekken 5, a je téměř identická s Tekkenom 5, který se objevil na PlayStation®2. Téměř, ale ne úplně. I kdyby, možnost hrát nejlepší bojovku na trhu na handheldu PSP, kdekoli, kdykoli, z této výhrady okamžitě učiní úplně banální tvrzení.
Tekken: Dark Ressurection přináší neuvěřitelných třicet čtyři hratelných charakterů hned v několika herních módech, přičemž nechybějí klasické Arcade, či Story Battle, nezapomnělo se však ani na úplné novinky. Nejvýraznější z nich je mód Tekken Dojo, liga v rámci hry, jejíž vítěz získá titul Tekken Lord. Probojovat se na vrchol žebříčku šedesáti virtuálních hráčů vyžaduje poměrně mnoho úsilí i času, avšak přímá konfrontace s jiným hráči tomuto módu zabezpečuje, že ho jen tak brzo neopustíte.
Že většina hratelných postav disponuje celkem vlastním originálním bojovým stylem je už v této sérii samozřejmostí, o to více potěší, když se ve hře objeví noví bojovníci, a s nimi nový styl boje, nové pohyby a comba. Tekken: Dark Resurrection přináší hned dva charaktery, něžnou krásku Lili a vojenského bijce Dragunova. Jen zvládnutí jejich bojového stylu do dokonalosti znamená strávit několik hodin tréninkem. Velkou předností Tekken je však jistá žádoucí nevyváženost hratelnosti, která občas umožňuje zdolat i o mnoho zkušenějšího soupeře pouze divokým mačkáním tlačítek.
nejlepší bojovka na PSP
34 hratelných charakterů
několik herních módů
rozmanité bojové styly a umění
19 bojových arén
nádherná grafika
bonusové animace a kostýmy ke každé z postav
rozsáhlý gamesharing, zabezpečující skvělou multiplayerovou zábavu na dvou PSP jen s jednou kopií hry
kmpletně přepracovaná a vylepšená arkádová hra Dark Resurrection
pskytni ukázku ze hry svým přátelům pomocí funkce Game Sharing a rozdej si to s nimi v bezdrátovém režimu pro dva hráče
pšli svoje skóre na internet a stáhni si "stínové" protivníky trénované jinými hráči

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.120
Výška (cm): 18.00
Šířka (cm): 1.50
Hloubka (cm): 10.50
Záruční doba: 24 Měsíců
Zobrazit více

Parametry

Žánr bojové
Výrobce Sony