97 %
(15 hodnocení)
Temtex zelené kineziologické tejpy 5 cm 5 m
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(15 hodnocení)
Temtex zelené kineziologické tejpy 5 cm 5 m
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Temtex Kinesio Tape Classic zelená 5cm x 5m

Tejpovací páska TEMTEX kinesio tape je pružná bavlněná páska s mimořádnou lepivostí, která se aplikuje na poraněný nebo problematický sval nebo kloub. Na kůži vydrží několik dní, během nichž ho celou dobu pozitivně ovlivňuje. Odstraňuje bolest, podporuje hojení, pomáhá aktivovat oslabené svaly, odstraňuje otoky a modřiny, centruje nebo stabilizuje klouby. Výborně drží za všech podmínek - i při sprchování, plavání nebo sportu.

Použité lékařské lepidlo je hypoalergenní - mohou ji používat i lidé s citlivou pokožkou a děti. Má elasticitu 160% - díky vysoké hustotě bavlněných vláken a kvalitě použitých polymerů. Neobsahuje latex - latex je častým zdrojem alergických reakcí. Vyrábí se v Jižní Koreji - Towatek je výrobcem špičkových tejpovacích pásek již od roku 1995. V ČR je již 8 let nejprodávanější páskou na trhu - využívá ji i Česká olympijská reprezentace a většina vrcholových sportovců.

Balení obsahuje 1 ks o rozměrech 5 cm x 5 m.

Upozornění
TEMTEX kinesio tape nepoužívejte při alergiích, kožních defektech, malignitách, otevřených ranách nebo hluboké žilní trombóze.
Zobrazit více

Parametry

Značka Temtex
Barva zelené
Druh kineziologické tejpy
Šířka 5 cm
Délka 5 m
Výrobce Towatek