0 %
(0 hodnocení)
Terronic
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Terronic
Zobrazit další nabídky

Popis

Terronic Basic 300RF kit

Sestava dvou základních studiových blesků Terronic Basic 300RF každý o výkonu 300Ws, s 75W pilotním světlem a vestavěným radiovým přijímačem. Disponuje standardním bajonetem Bowens. Set obsahuje dva stojany, dva softboxy 50x70 cm, dva napájecí kabely a radiový odpalovač RF-16Te. To celé je pak zabaleno v kvalitní přepravní tašce.
Dostupný a schopný
O nové generaci blesků základní řady Basic můžeme mluvit hlavně jako o světlech, která za rozumnou cenu přináší velmi kvalitní výsledky. Tyto inovované blesky mají svěží design a také nové funkce. Hlavním rozdílem je vestavěný přijímač radiového signálu a možnost ovládání světel na dálku při použití odpalovače RF-16T. Světla jsou nabízena ve dvou výkonnostních variantách - 150Ws a 300Ws. Obě tyto varianty mají 75 W pilotní halogenovou žárovku.

Univerzální
Záblesky Basic RF jsou vhodné pro všechny tvůrce, především pak ale pro hobby a středně pokročilé. Ideální jsou pro menší domácí ateliéry a základní firemní studia zaměřená na produktovou fotografii.
Technicky vyspělý
Zásadní změnou oproti předcházející generaci je vestavěný přijímač, který umožňuje nejen odpalování, ale v kombinaci s odpalovačem RF-16T i dálkové ovládání výkonu čtyř různých skupin. Zároveň byl zachován synchronizační 3,5mm jack pro zapojení do stávajícího systému všeho ateliéru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Terronic
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty