Popis

Tesla Smart Pet Sofa PS300

Tesla Smart Pet Sofa PS300
Pro komfort vašich menších domácích mazlíčků.
Naši malí přátelé mají na teplotu prostředí často jiné nároky než my lidé. Tesla proto vytvořila pohovku pro domácí mazlíčky, jejíž hlavní vlastností je automatická či manuální změna teploty v závislosti na prostředí nebo v závislosti na manuálním nastavení. Po samotném spuštění se pohovka automaticky nastaví na teplotu 24 °C. Díky zohlednění ergonomického tvarování kočičího těla je pohyb v pohovce Tesla Smart Pet Sofa zejména pro kočky velmi pohodlné. Pohovka je ale vhodná i pro menší plemena psů do 15 kilogramů.
Vhodná teplota pro spánek
Teplotu pohovky upravuje hliníková deska pohovky. Na jejím povrchu se nachází voděodolná podložka naplněná chladícím gelem. Gelová podložka je také odolná proti ušpinění a poškrábání. Chytrá pohovka dokáže automaticky ochladit podložku o 9 stupňů nebo ohřát o 12 stupňů vzhledem k teplotě okolního prostředí. Kočkám a menším psům tak nebude příliš teplo ani příliš zima. Teplotu pohovky nastavíte i ručně, a to v rozsahu 20 až 38 °C. Pokud znáte spánkový režim vašeho mazlíčka, můžete také nastavit časovač pro zapnutí a vypnutí pohovky v předem nastaveném čase.
Chytrý a úsporný ekosystém nejen pro lidi
Série produktů Tesla Smart pro domácí mazlíčky ulehčí starost všem pečovatelům. Díky chytrým fontánkám, krmítkům, hračkám a dalším produktům budete o aktivitách svých mazlíčků vědět nepřetržitě, i když s nimi zrovna nejste doma. Chytré produkty Tesla Smart jsou navíc energeticky nenáročné a nemusíte mít tedy strach z drastického zvyšování nákladů za energie. Na příklad v případě, že je chytrá pohovka v provozu celý den, spotřebuje pouze 0,24 stupně elektrické energie za den. To je 1 kWh za 4 dny.
Chytrá domácnost – to je Tesla Smart
Díky širokému portfoliu produktů pro domácnost proměníte kterýkoliv prostor, který obýváte, na centrum chytrých technologií, které můžete ovládat odkudkoliv. Vaše domácnost tak bude pracovat pro vás. A to klidně i bez vás. K ovládání všech chytrých produktů Tesla Smart vám totiž stačí pouze stejnojmenná aplikace dostupná v obchodech Android Market a Apple App Store. Aplikace je zdarma a kompletně v českém jazyce.
Vlastnosti:
Efektivní ohřev a chlazení
Kombinovaný modul Wi-Fi a Bluetooth pro snadné párování a připojení chytré domácnosti
Tichý chod
Nízká spotřeba energie
Voděodolná podložka odolná proti poškrábání (šetrná k životnímu prostředí)
Technické specifikace

- Připojení: Wi-Fi (2.4G) a Bluetooth
- Zdroj napájení: DC 5V, 3A
- Provozní teplota: 0 °C až 40 °C (pouze v interiéru)
- Rozměry: 43.4 x 43.1 x 29.6 cm
- Hmotnost cca: 3.1 kg
- Určeno pro: kočky a menší plemena psů do 15 kg
- Rozsah nastavení teploty v aplikaci: 20 - 38 C (souvisí s teplotou vnitřního prostředí)
- Aplikace: Tesla Smart app for Android a iOS
- Jazyk aplikace: EN, DE, CZ, SK, PL, HU, SL
- Produktové ID: TSL-PC-PS300
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tesla
Materiál plast
Typ pelechu pohovky a křesla
Tvar kulaté
Ortopedické ne