94 %
(5 hodnocení)
TESLA Smart pohybové vnitřní bílé Chytré
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(5 hodnocení)
TESLA Smart pohybové vnitřní bílé Chytré
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tesla Smart Sensor Motion TSL-SEN-MOTION

Pohybový senzor Tesla Smart Sensor Motion

Rádi byste posílili bezpečnost své domácnosti, ale nechce se vám investovat do drahých zabezpečovacích systémů? Chcete se po domě pohybovat bez nutnosti hledání vypínače, ale tradiční noční světýlko vám nestačí? Možná vás to překvapí, ale obě tyto situace vyřešíte jedním produktem – chytrým pohybovým senzorem. Tesla Smart Motion detekuje pohyb do vzdálenosti až 7 metrů a díky technologii ZigBee jej snadno integrujete do vaší chytré domácnosti. Skrze mobilní aplikaci senzor propojíte s dalšími smart produkty (například s alarmem či LED páskem) a vytvoříte automatizace, které vám ulehčí život.

Vlastnosti:

- Infračervené snímání

- Široký záběr (detekční úhel: 150‒170° do vzdálenosti 5-7 metrů)

- Technologie ZigBee (dosah až 50 metrů)

- Ovládání v aplikaci Tesla Smart

- Notifikace přímo do telefonu

- Elegantní minimalistické provedení

- Výdrž baterie až 1 rok (upozornění na výměnu při 20 % životnosti)

- Snadná instalace bez drátů

Automatizujte tam, kde je to potřeba

Je pouze na vás, co se po detekci pohybu stane. Záleží na tom, s jakými smart produkty senzor spárujete a jaký scénář pro ně nastavíte. Ideální je například kombinace s chytrým osvětlením, které se v případě pohybu automaticky rozsvítí, nebo napojení na sirénu, která se při detekci nevítaného návštěvníka sama spustí. Možností je daleko více – senzor můžete napojit na každé zařízení, u kterého vám to dává smysl.

Senzor byl navržen tak, aby jej bylo možné umístit téměř kamkoli. Elegantní design zapadne do každého interiéru a bezdrátová instalace vás nebude ničím omezovat. Díky dosahu až 7 metrů a detekčnímu úhlu 170° bude mít pod dohledem kompletně celý prostor, a to za všech světelných podmínek.

 

Technologie ZigBee

Zařízení funguje na protokolu ZigBee což znamená, že pro plné využití chytrých funkcí budete potřebovat také bránu Tesla Smart ZigBee Hub. Díky ZigBee spolu chytré produkty v síti vzájemně komunikují a reagují na sebe. Výhody této technologie spočívají v její stabilitě, dosahu až 50 metrů a v nízké energetické náročnosti – senzory vydrží fungovat až dvanáct měsíců na jednu baterii.

Brána ZigBee Hub má dosah 50 metrů, přitom je malá, lehká a nenápadná, takže se hodí do jakéhokoliv domácího prostředí. Bezdrátově k ní připojíte termostatické hlavice, vypínače, žárovky, senzory pohybu, teploty a vlhkosti a ostatní zařízení pro chytrou domácnost.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty
Všechna nastavení najdete přehledně v mobilní aplikaci. Sensor Motion v ní připojíte k síti ZigBee, propojíte s hlasovými asistenty, spárujete s vybranými smart produkty, a především pak nastavíte automatizace, skrze které přesně určíte, co se má po detekci pohybu stát (například rozsvícení světla či spuštění alarmu). Nastavit lze také notifikace, které vás při detekci pohybu budou informovat.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TESLA Smart
Typ detekce pohybové
Umístění vnitřní
Barva bílé
Chytré ano
Napájení bateriové
Amazon Alexa ano
Apple HomeKit ano
Google Assistant ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky