97 %
(22 hodnocení)
12 simulátory EA 2021
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(22 hodnocení)
12 simulátory EA 2021
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

The Sims 4: Život na venkově

Platforma: Počítač

Typ hry: dobrodružná; společenská

Vydavatel: EA

Lokalizace: Anglická

Doporučený věk : 12 let

Datum vydání: 23.07.2021

Distribuce: oficiální ČR

Vychutnávejte si poklidné kouzlo rozšíření The Sims 4: Život na venkově se zvířecími kamarády, jídlem z vlastní zahrádky a komunitou, která drží hezky při sobě. Uvařte doma rodině z těch nejčerstvějších přísad. Prozkoumejte lesy a spřátelte se s tamními obyvateli nebo se pusťte do sbírání bobulí a hub. Případně vyrazte do města a seznamte se s místními. Ať už Simíci objímají krávy, přátelí se s kuřaty (či si z nich dělají nepřátele) nebo pěstují největší zeleninu široko daleko, venkov prostě oplývá novými zážitky a novými možnostmi, jak žít v harmonii s okolním světem.

CHOVEJTE ZVÍŘATA A SPŘÁTELTE SE S NIMI Krávy budou poskytovat čerstvé (a ochucené!) mléko celé rodině a slípky budou v kurníku snášet vejce. Získávejte lamí vlnu a dále ji zpracovávejte, ale dávejte si pozor na nezbedné lišky – ty malé otravy totiž mají moc rády vejce! V lese se poohlédněte po králíčcích a ptactvu, abyste získali jejich důvěru. Ta vám přinese občasné dárky a pomoc na zahrádce.

ŽIVTE SE HOSPODAŘENÍM Proměňte vaření a zahradničení v zábavu pro celou rodinu. Nové recepty a pozemkové výzvy vyžadují čerstvé přísady na každé jídlo. Simíci si mohou pěstovat vlastní úrodu, zajít si nakoupit na vesnický trh nebo sbírat jídlo v lese – čerstvá úroda je každopádně nejlepší! Co takhle nějaká ta výzva? Zkuste vypěstovat přerostlou úrodu a zúčastněte se soutěže na finchwickském trhu.

PŘIJMĚTE VESNICKÝ ZPŮSOB ŽIVOTA Henford nad Bagley je pohodová vesnička, kde se všichni znají. Tak si sbalte piknikový košík a kruh na vyšívání a vyrazte do hospůdky Trpasličí náruč, kde si můžete po dlouhém dni trochu dáchnout mezi místními. Získejte jedinečné dárky a vyptejte se sousedů na historii městečka nebo se zúčastněte finchwickského trhu, kde se můžete pochlubit prvotřídní dojnicí nebo slípkou. Ke hraní je potřeba hra The Sims 4!

Datum vydání: 23.7.2021

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.076

Výška (cm): 19.00

Šířka (cm): 13.50

Hloubka (cm): 0.15

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.075

Výška (cm): 2.00

Šířka (cm): 14.10

Hloubka (cm): 19.30

EAN: 5030945123941

Záruční doba: 24 měsíců

Hra PC
Zobrazit více

Parametry

Multiplayer ne
Doporučený věk (PEGI) 12
Žánr simulátory
Výrobce EA
Rok vydání 2021
Game Of The Year (GOTY) ne
Limitovaná/Sběratelská edice ne
DLC ano
Director's Cut ne
Grafická karta 128 MB
Procesor 1.8 GHz
Požadovaná RAM 4096 MB
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty