82 %
(2 hodnocení)
4 kg podložky Selko
Zobrazit další nabídky

Popis

Thermodog výhřevná podložka pro psy, topný koberec 40 x 60 cm 24 V 20 W

Výhřevná podložka pro psy THERMODOG 3523000 - topný koberec 40x60cm

Vyhřívaná podložka pro psy, fleecový koberec, 40x60 cm, pratelný, 20 W / 24 V, napájení s ochranou proti překousnutí, kabel 1,5 m, IP X7. Váš mazlíček v zimním období už nebude díky vyhřívané podložce ležet na studené podlaze nebo spát v chladné boudě. Vyhřívaný koberec bude mazlíčka krásně hřát a navíc pomáhá rychleji vysušit jeho srst a tím zabraňuje vzniku onemocnění. Topný koberec má velice nízký příkon, malou spotřebu a přitom vysokou účinnost výhřevu. Napájecí kabel je ukryt v ochranném plastu, a proto je topná podložka pro psy zcela bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že topné těleso je zcela vyjímatelné a koberec tedy můžete snadno ručně vyprat. Spodní plocha koberce izoluje proti úniku tepla a navíc je ošetřena protiskluzovou úpravou.

✅ Klady

- Skvělá kobercová podložka udrží mazlíčky v teple 

- Podložka vhodná pro psy i kočky 

- Můžete ji umístit do boudy nebo na chodbu 

- Když se koberec ušpiní, lze jej sundat a oprat

- Topné těleso hřeje na ideální teplotu pro zvířata

❌ Zápory

- Zatím jsme žádné nenašli 

Pro koho je výhřevná podložka vhodná

V chladnějším období roku je doporučené nenechávat ležet domácí mazlíčky na studeném povrchu. Topný koberec nabízí teplé místo k ležení a je tedy výborný pro domácí mazlíčky jako jsou psy a kočky.  Koberec můžete využít jak ve vnitřních prostorech, tak i venkovních, například na zastřešené terase nebo jako topení do boudy. Při špatném počasí vyhřívaný koberec pomáhá rychleji vysušit srst mazlíčka a tím zabraňuje vzniku onemocnění. Vyhřívaná podložka se také využívá pro chov štěňat.

Rozměry a materiál podložky

Vyhřívaná podložka má rozměry 40 x 60 x 0,7 cm, a proto je výborná pro menší plemena psů nebo pro kočky. Topná deska je vložena do vnitřní části koberce a zapnuta na suchý zip. Svrchní strana koberce je vyrobená z velmi odolného měkkého fleecu, pro pohodlný odpočinek mazlíčků. Nemusíte se bát, že položka bude klouzat po podlaze, jelikož spodní strana podložky má protiskluzovou úpravu a navíc izoluje proti úniku tepla.

Napájení výhřevné podložky

Napájení podložky zajišťuje odnímatelný 24 V adaptér do sítě na 230 V, 50 HZ. Vyhřívaný podložka má velice nízký příkon 20 W, a díky této nízké spotřebě ji můžete používat nepřetržitě po celý den. Výhřevné desky pro psy jsou konstruovány tak, aby měli ideální teplotu pro komfort mazlíčků. Podložka dosahuje teploty okolo 20°C. Délka přívodního kabelu je 1,5 m a celý kabel vložen do ochranného plastového krytu. Topný koberec je odolný proti stříkající vodě IP X4, topné těleso zajišťuje třídu ochrany IP X7.

Údržba a čištění

Údržba a čištění koberce je naprosto snadná. Topný koberec můžete luxovat suchou cestou stejně, jako běžné koberce. Perfektní na této podložce však je, že je také pratelná. Stačí otevřít suchý zip podložky, a celé topné těleso z podložky vyjmout. Poté už můžete koberec jednoduše vyčistit nebo ručně vyprat, aby byl Váš mazlíček opět v čistotě. 

Návod k použití ke stažení:
Výhřevná podložka pro psy THERMODOG 3523000 - topný koberec 40x60cm

NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a specialista pro chovatelské potřeby

"Tuto vynikající topnou podložku ocení v zimních měsících každý pejsek i kočka. Její univerzální použití umožňuje využití jak doma na studených podlahách, tak i venku v psí nebo kočičí boudě.

Vyhřívaná podložka je navržena přímo pro tepelné potřeby našich chlupatých mazlíčků. Tento topný koberec jsem měla možnost vyzkoušet a musím říci, že si na koberec můj pejsek velmi rychle zvykl a již nechtěl ležet na jiném místě. Tento topný koberec je totiž určený pro přímé ležení a jakmile si na něj mazlíček lehne, už mu nebude zima od podlahy. 

Na koberci oceňuji jednoduchou údržbu, jelikož po ušpinění ho můžete jednoduše ručně vyprat a koberec bude vypadat zase jako nový. Nemohu zapomenout i na bezpečnostní prvky, na kterých si dal výrobce záležet. Koberec má spodní protiskluzovou stranu a také ochranu proti překousnutí kabelu. Podložka má i přes její skvělé vlastnosti opravdu nízký výkon, a proto můžete mít podložku přes zimní období neustále zapnutou. Celkově je tato podložka za mě skvělou investicí do pohodlí a zdraví svého mazlíčka. "
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 4 kg
Typ podložky
Výrobce Selko
Zobrazit další nabídky