98 %
(317 hodnocení)
Tian De 0.5 l TianDe
Zobrazit další nabídky
98 %
(317 hodnocení)
Tian De 0.5 l TianDe
Zobrazit další nabídky

Popis

tianDe prostředek na nádobí Mýdlový oříšek 500 ml

Tiande mycí prostředek na bázi mýdlového ořechu, 500 ml

100 % přírodní (rychle rozložitelný) a bezpečný čistící prostředek. Účinně odstraňuje nečistoty různého původu, a to i ve studené vodě. Na své srdce - saponinu, přírodní pěnivý prostředek. Je zcela rozložitelný a nezpůsobuje reakce. Mýdlové ořechy nejsou škodlivé pro lidské zdraví, ale naopak, zvláčňující pokožku a mají protizánětlivé účinky. Výborný poměr cena výkon - stačí 1 lžička na 5 litrů vody. Účinkuje i ve studené vodě, takže ušetříte i za ohřev vody.

Výhody:

- bezpečí - pokud ho vypijete, nic se vám nestane

- ekologie - 100 % rozložitelný v přírodě

- úspornost - vyčistí celou domácnost, je velice koncentrovaný, ušetříte za teplou vodu

- pohodlí - rychle, bez rukavic s minimální námahou

- účinnost - skvrny a nečistoty odstraňuje bez problému

 

Přípravky TianDe představují unikátní koncept čerpající z poznatků čínské medicíny. Neřeší pouze vnější projevy potíží, ale díky svému složení dovedou stimulovat naše vlastní buňky k činnosti. Obsahují spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí. 

Použití:
Aplikujte 1-2 kapky na vlhkou houbičku, otřete nádobí, pak ho opláchněte pod tekoucí vodou, nebo rozpustit 1 lžičku na 5 litrů vody, umyjte nádobí, opláchněte.
Lze použít na mytí všech druhů nádobí.

Lze použít také na omývání ovoce - stačí dát pár kapiček roztoku do misky s vodou, přidat na pár minut ovoce a prostředek začne vytahovat chemikálie usazené ve šlupce. (Vhodné pro jablka, hrušky, citrusy, ..)

Balení: 500 ml

Složení : Aqua, Sapindus Mikurossi Fruit Extract, Coco-glykosid, Phenoxyethanol / Ethylheylglycerin, Citrus Limon Ovoce Olej, kyselina citronová.
Zobrazit více

Parametry

Značka Tian De
Objem 0.5 l
Výrobce TianDe
Zobrazit další nabídky