Popis

Tiny Love hudební svět Louka

Ideální pro děti od narození.
"Hra na louce" je & nbsp; úžasná vývojová hra, která uklidní každé dítě a přitáhne jeho pozornost & nbsp; skvělou kombinací hudby. Jedinečný pohybový systém 4D kolotoče (hračky jsou vždy zaměřeny na dítě) a pozorování okouzlujících & nbsp; hraček "tančících" až na 18 různých melodií rozvíjí vizuální koordinaci a smysly dítěte. & Nbsp;
Hračka "roste "spolu s dítětem.
Může se přeměnit na přenosný hudební box.
Vlastnosti hračky.
1. 6 různých kategorií hudby s 18 různými melodiemi.
2. Jedinečné tlačítko "shuffle" - náhodné přehrávání hudby.
3. Patentovaný pohyb kolotoče.
4. Až 40 minut nepřetržité, & nbsp; jedinečné hudby.
5. Ovládání hlasitosti.
6. 2 vysoce kvalitní reproduktory.
7. Tlačítko aktivace hudby pro vaše dítě.
8. Přenosný kolotoč.
Tipy k použití.
Nekoordinovaný & nbsp; pohyb zvířat & nbsp; zavěšených na & nbsp; kolotoči způsobuje, že dítě zaměřuje svou pozornost na jeden objekt, čímž se rozvíjí schopnost soustředit se.
0-3 měsíce
Pro novorozence zvolte "white sound". Studie ukázaly, že takové zvuky uvolňují novorozenců, protože jim připomínají zvuky, které slyšeli v děloze.
5+ měsíců
Když děťátko vyroste a & nbsp; čas na & nbsp; kolotoč se & nbsp; skončí, & nbsp; odeberte rameno s kolotoče & nbsp; a nechte hudební skříňku připevněnou k postýlce. Brzy se dítě naučí, jak aktivovat & nbsp; hudbu, čímž se začne učit, jak funguje proces příčiny a následku.
12+ měsíců
Jakmile vaše dítě začne chodit, bude si moci vychutnat poslech oblíbené hudby nošením & nbsp; hudební skříňky.
Objevujte kouzlo kolotoče.
Oblíbená hra - Roztomilé postavičky z kolekce & nbsp; Hra na louce se objevují a zmizí nad hlavou dítěte. Tento pohyb vytváří druh hry "ke-ku", která umožňuje dítěti pochopit zmizení a objevení hračky (pokud něco zmizí, neznamená to, že už nebude).
Příčina a následek - Když dítě vyroste a začne nezávisle mačkat tlačítka na hudebním boxu nebo světýlek a spouštět tak & nbsp; hudbu a světelné efekty, & nbsp; začne chápat vztah příčiny a následku.
Jazyk a komunikace - Zatímco dítě leží ve své postýlce při pohledu na barevné postavy se na ně usmívá & nbsp; a & nbsp; snaží se s nim i komunikovat. Zlepšuje tak & nbsp; komunikační a jazykové dovednosti zároveň. Zrak a sluch - Velké oči usmívajících se postav a pomalý pohyb & nbsp; ramen kolotoče & nbsp; spolu s uvolněnou hudbou stimulují smysly dítěte - zrak a sluch.
Emocionální a sociální & nbsp; vývoj - Relaxační hudba a neustálý pohyb kolotoče vytvářejí atmosféru, která uklidňuje dítě a umožňuje mu klidně usnout.
Možnost nastavení podle potřeb.
"Hra na louce" umožňuje rodičům upravit úroveň stimulace. Zapněte kolotoč, světlo a hudbu současně nebo každou funkci samostatně. Horní část kolotoče lze oddělit od panelu a výrobek může být použit jako hudební skříňka.
Technické údaje.
-vek: 0-2 let
-rozměry balení: délka 41cm x šířka 12cm x výška 34cm
-barva: vícebarevné
-rozměry (cm): & nbsp; 41 x & nbsp; 59 & nbsp; x 56
-hmotnost výrobku po vybalení: 1.056kg
-hmotnost s obalem: 1,8 kg
Zobrazit více

Parametry

Určení pro kluky a holky
Výrobce Tiny Love
S melodií ano
Věk od 5 měsíců
Barva vícebarevné
Materiál plastové