0 %
(0 hodnocení)
bílé Tommee Tipee Cestovní
Zobrazit další nabídky

Popis

Tommee Tippee Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Perfect Prep bílá

Podrobnosti o produktu X-423738TT-851001TT Přístroj na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect PrepTM vám umožní během dvou minut připravit lahvičku s umělým mlékem v optimální teplotě pro podání dítěti. Zabudovaný vodní filtr odstraní z vody jakékoli nečistoty. Počáteční malé množství horké vody, které přístroj napustí do lahvičky, vám usnadní rozpuštění sušeného mléka a zároveň zajistí zničení případných baktérií, které by mohly být v sušeném mléce obsažené. Následně přístroj doplní lahvičku na zvolený celkový objem (120 - 330 ml) chladnější vodou tak, aby výsledná teplota mléka byla optimální pro podání dítěti. Příprava kojeneckého mléka s přístrojem Perfect PrepTM je rychlá, spolehlivá a zcela hygienicky čistá pro zdraví vašeho dítěte.

Výměnný vodní filtr se prodává samostatně. Součástí balení přístroje Perfect PrepTMje jeden vodní filtr. Vodní filtr dokáže přefiltrovat 150 l vody (což odpovídá době životnosti přibližně 3 měsíce, při přípravě 6x 260ml méka denně).

Balení přístroje obsahuje i jednu lahvičku 150ml vhodnou od narození a víčko na lahvičku.

Výhodná sada obsahuje navíc několik dárků:

:
Nový, ekologičtější designový koš na jednorázové pleny Sangenic Twist a Click, který umožňuje bezdotykové zabalení použitých plen. Koš je vyroben z více než 98procent z recyklovaného a recyklovatelného plastu. Výměnná kazeta, která je součástí koše, obsahuje 100procent recyklovatelnou PE fólii GREENFILM a trade;, vyrobenou z obnovitelného zdroje - cukrové třtiny. Nepropustná fólie GREENFILM a trade; ve výměnné kazetě obsahuje antibakteriální složku, která zničí 99procent bakterií. Příjemná citronová vůně fólie přispívá k ochraně dětského pokoje před zápachem. Díky technologii Twist a Click se plena v koši zabalí do fólie a s pomocí pístu je zatlačena do koše. Plenu do fólie zabalíte otáčením mechanismu pod víkem, kliknutí indikuje úplné zabalení a pomáhá vám tak šetřit spotřebu fólie.
Vložky do podprsenky 6 ks
Kojeneckou láhev Tommee Tippee Closer to Nature 150 ml
Šidítko silikonové Tommee Tippee Closer to Nature Any Time 0-6 m
Zobrazit více

Parametry

Barva bílé
Značka Tommee Tipee
Cestovní ano
S rozmrazováním ne
S funkcí sterilizace ne
S udržováním teploty ne
Výrobce Tommee Tippee
Zobrazit další nabídky