Popis

TP-Link Archer TX55E

Počet LAN portů: 0
Rychlost LAN: nemá LAN
Wi-Fi Standardy: 802.11a (Wi-Fi 1); 802.11ac (Wi-Fi 5); 802.11ax (Wi-Fi 6); 802.11b (Wi-Fi 2); 802.11g (Wi-Fi 3); 802.11n (Wi-Fi 4)
Rychlost Wi-Fi (MB/s): 2976
Frekvenční pásmo (GHz): 2,4; 5
Rozhraní: PCI-Express
Typ: bezdrátový

Adaptér AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe

• Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 – překonává gigabitovou bariéru s rychlostí až 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz + 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz.
• Plynulejší uživatelský zážitek – o 75 % nižší latence zajišťuje hraní her s ultra rychlou odezvou, nepřerušované videochatování a plynulé živé streamování.
• Spolehlivá připojení – čipová sada Intel® Wi-Fi 6 poskytuje rychlejší a čistější Wi-Fi připojení, které plně odemyká možnosti vašeho Wi-Fi 6 routeru.
• Širší pokrytí signálem – připojte se k Wi-Fi síti na více místech v domě díky dvěma anténám s vysokým ziskem, které zaručují větší pokrytí a zvýšenou stabilitu.
• Bluetooth 5.2 – nejnovější technologie Bluetooth dosahuje vyšších rychlostí a většího pokrytí než předchozí verze.
• Vylepšené zabezpečení – nejnovější vylepšený standard zabezpečení WPA3 poskytuje zvýšenou ochranu osobních hesel.
• Perfektní zpracování – speciální chladič a zlacení zajišťují vyšší stabilitu a spolehlivost i na velmi teplých místech.
• Zpětná kompatibilita – plná podpora zařízeními standardu 802.11ac/a/b/g/n.

Ultra rychlé Wi-Fi připojení
Nejnovější standard pro bezdrátové sítě, Wi-Fi 6, se vyznačuje extrémní rychlostí, velmi nízkou latencí a nepřerušovaným připojením, aby si uživatelé mohli dopřát rychlejší stahování a plynulejší streamování a nechat se vtáhnout do hry.

Buďte o krok napřed
Technologie 1024-QAM a šířka pásma 160 MHz poskytují rychlejší, plynulejší Wi-Fi připojení, které plně odemyká potenciál vašeho Wi-Fi 6 routeru. S třikrát vyššími rychlostmi než u Wi-Fi standardu AC váš počítač poběží špičkovým výkonem, aby držel krok s vašimi úchvatnými dovednostmi.

Okamžitá odezva
Revoluční technologie OFDMA snižuje latenci až o 75 %. Dopřejte si hraní her v reálném čase nebo fantastické zážitky ve světě virtuální reality s ultra rychlou odezvou.

Antény s vysokým ziskem pro větší pokrytí
Dvě výkonné antény s vysokým ziskem a silným signálem značně rozšiřují existující pokrytí Wi-Fi sítě a poskytují rychlé, ničím nerušené on-line uživatelské zážitky i na vzdálených místech.

Kompatibilní s Bluetooth 5.2
Nejnovější technologie Bluetooth 5.2 přináší dvakrát vyšší rychlosti a čtyřikrát větší pokrytí než Bluetooth 4.2, což zcela jistě ocení vaše herní ovladače, sluchátka, klávesnice a další Bluetooth zařízení.

Prvotřídní zabezpečení
Nejnovější standard zabezpečení sítě WPA3 poskytuje bezpečnější a individualizované šifrování na ochranu osobního hesla a chrání vaši síť před útoky hackerů. Navíc zajišťuje naprostou bezpečnost vašeho bezdrátového připojení při prohlížení webů a nakupování na internetu.

Více zařízení, méně zahlcená síť
OFDMA vytváří samostatné kanálové segmenty pro usnadnění komunikace zařízení, zatímco MU-MIMO umožňuje přijímat data několika klientům současně. Spojení těchto dvou technologií garantuje, že váš počítač získá silné, efektivní a nezpožděné bezdrátové připojení, i když bude komunikovat se všemi ostatními zařízeními současně.

Důmyslné výrobní zpracování pro perfektní výkon
Speciální chladič zajišťuje lepší stabilitu a spolehlivost i na velmi teplých místech. Pečlivá pozornost byla věnována každému detailu, jako je například zlacení na každém stykači na ochranu před oxidací, aby výrobek vždy zajišťoval vynikající síťové připojení.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.090
Výška (cm): 12.00
Šířka (cm): 7.90
Hloubka (cm): 2.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.224
Výška (cm): 20.20
Šířka (cm): 15.30
Hloubka (cm): 4.20
EAN: 4897098687390

Záruční doba: 36 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Vstupní rozhraní PCI-E
Výrobce TP-Link
Šifrování / zabezpečení WPA3
Podporovaný operační systém Windows 10 (64-bit) only
Rozměry 55 x 36 x 11.5 mm
Hmotnost 250 g

Podobné produkty