100 %
(7 hodnocení)
Unuo pro holky čepice 100 % polyester bílá
Zobrazit další nabídky
100 %
(7 hodnocení)
Unuo pro holky čepice 100 % polyester bílá
Zobrazit další nabídky

Popis

Unuo Dětská čepice fleecová nespadená Louka s konvalinkami

Bubu bu bu
KUK, no né každé dítě má tuto hru na schovávanou v roláku nebo nákrčníku nejraději a většinou křičí: “Né, přes hlavu néé!” Máte taky tenhle problém s vaší drobotinou? Pak potřebujete praktický fleecový nákrčník na suchý zip. Má stojáček, který drží krček v teple a jeho spodní část zahřeje i ramínka, část zádíček a hrudníku.

Přiber uber
Perpetum mobile každého šatníku, no ruku na srdce, kéž by se každé oblečení dokázalo v mžiku přizpůsobit velikosti vaší postavy. Nákrčník unuo přesně takto funguje a dá se regulovat pomocí suchého zipu, ten také zajistí, že jej snadno nasadíte i tomu největšímu cíťovi a perfektně mu přilne ke krčku. Jeho povrch je heboučký jako medvídek a bradičku nikde nic neškrábe.

Fleece
Materiál lehce pruží a má podobné vlastnosti jako merino, které bylo předlohou tomuto velmi modernímu materiálu. V dnešní době se vyrábí zejména z použitých PET lahví. Tento materiál je na trhu již od roku 1979 a za tu dobu přesvědčil miliony zákazníků o svých skvělých vlastnostech. Oproti merinu se velmi snadno udržuje v pračce, nepouští se do něj moli. Děti rozhodně ocení, že nekouše, ba naopak je velmi jemný a příjemný, a to zejména ten potištěný. Náš fleece má navíc na lícové straně protižmolící úpravu. Fleece vyniká dobrými izolačními vlastnostmi, nízkou hmotností a minimální nasákavostí tekutin, díky výbornému přenosu vlhkosti po povrchu vlákna.

.
Zobrazit více

Parametry

Značka Unuo
Určení pro holky
Druh čepice
Materiál 100 % polyester
Barva bílá
Zobrazit další nabídky