100 %
(1 hodnocení)
1000 ml spreje Proti klíšťatům Proti hmyzu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
1000 ml spreje Proti klíšťatům Proti hmyzu
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

US ARMYREPELENT - VIETNAM MAGNUM 1000 ml

Na trh uvedena varianta " MAGNUM" je doslova srovnání miny versus granátu. Magnum se liší jen objemem.Magnum má 1000 ml (1 litr).

Pokryjete až 48 - 50 m2 plochy oděvů, prostorů. Koncentrace je standardní dle šarže 1%. Cena je výhodnější díky úspoře na obalovém matriálu. Balení vychází na 681 korun bez poštovného.

Skladovat : od 5°do 20 °C v temnu, expirace až 19 roků

Nejsilnější a nejvýkonnější armádní repelent v česku s permethrinem a tetrametrinem používaný mnoha armádami světa ale i civilním sektoru v zamořeném prostředí jako je Afrika, kde eliminuje nemoci přenášené bodavým hmyzem. Je účinný nejen pro člověka ale zvířectvo - kromě koček a vodních organismů, je vhodný i na látky typu Gore Tex, Sympatex apod

Balení 1000ml o koncentraci 1% pokryje plochu až 50 m2 s ochranným filtrem až 60 dní u oděvů z obou stran 90 dní a 10 vyprání v pračce.

Pro představu v balení 0,5 l  na ploše 2 x 2 m ošetříte 5x blůza a 1 x kalhoty z obou stran a ještě na ruby bez potíží, zůstane pro dodatečný nástřik rukávů, límců, nohavic - tímto balením 1 litr (magnum) tedy dvojnásobek.

Účinná dlouhotrvající ochrana proti: komárům, blechám, mravencům, klíšťatům, mouchám, včelám, vosám, klošům, ektoparazitům, vším, svrabu, rusům, švábům, divokým vosám, sršňům, molicím, mšicím, pakomárům, tiplíkům, muchničkám, molům v šatníku, roztočům, lezoucímu a létajícímu hmyzu a dalším 55 druhům havěti.Likvidace roztočů v matracích, kobercích, nábytku.

Nástřik provádějte ve vzdálenosti 20 až 25 cm. Nástřik na záclony v bytě kde se vyskytují mouchy, komáři. Nástřik možný na pohovky, gauče, matrace, výstupy na balkón, vnitřní parapety, chatky, stany, po nástřiku nechte vyschnout 60 - 90 minut. Při nástřiku nejíst, nepít nekouřit, pozor na oči, při zasažení vypláchnout proudem vlažné vody může lehce pálit, může být aplikován na kůži člověka, u citlivějších jedinců se může vyskytnout alergická reakce zarudnutí kůže (pokud budete aplikovat na kůži) - doporučujeme aplikovat na oděvy, výstroj, svrchní část ponožek, baracudy, moskyto-sítě atd.

⭐⭐⭐US Army Repelent - Vietnam MAGNUM (1%) může být používán v ochraně veřejného zdraví, k ochraně zdraví domácích a hospodářských zvířat (koně,kozy,dobytek,ovce aj.), k ochraně před škůdci v průmyslových provozovnách a objektech občanské vybavenosti, jako jsou úřady, školy, kina, divadla,čekárny, restaurace, obchody, potravinářské provozovny a výrobny, letiště, nádraží, hotely,průmyslové výrobny a dílny, kafilérie, jatka, chovech zvířat, skautských chatek, mobilheimů apod. - spektrum užití v civilu.

Účinný při ničení ektoparazitů u domácích zvířat i plemen psů. Permethrin na srst, peří a kůži domácích zvířat. Chraňte zvíře (oči, genitálie) může dráždit, ochrana před bodavým hmyzem, možno vystříkat kotce před chorobami přenášeným hmyzem na vaše chovy ( slepice, králíci, papoušci, morčata, křečci atd..) Zakázáno stříkat do akvárií a na kočky - pro vodní organismy a kočky je repelent toxický.

Bez zápachu ideální pro myslivce, rybáře, táborníky, procházkáře, čundráky, airsoft nadšence, záložáky, sběrače hub, borůvek ale i chovatelé koní - kteří nástřikem chrání stáje i koně, psi před velkým počtem nalezených klíšťat a další.

Ochrana vaší výstroje. Doplněk který uvítají i civilisté. Nezbytný doplněk pro preppry, survival nadšence - zásoba repelentu je vždy vítaná, bez zápachu.

V potravinářských provozovnách a výrobnách nesmí být přípravkem zasaženy potraviny a nápoje ani místa, plochy a jiné vybavení, které přichází do přímého kontaktu s potravinami, nápoji a krmivy.

Přípravek může být používán ve všech typech dopravních prostředků a to například formou postřiku.

Klasifikace odpovídá nařízení (ES) č. 1272/2008.

Pro nástřik prostorů smíchejte jedno balení s 1000ml vody (získáte 2 litry repelentu) - nastříkejte prostory které jsou zamořené mouchami, komáry (stáje, vrata, klece, kotce, kabiny, MHD, sedačky, gauč atd.. ) výsledek se dostaví do 24hodin pokryjete až 100 m2 prostoru (mouchy naleznete na zemi, komáry, moly a další). Pokud je zamoření oblasti vysoké nemusíte repelent ředit.

Toxický je pouze pro kočky a vodní organismy.

Výrobce :Pro NATO Insect Shield Mfg, LLC : NSN: 6840-01-345-0237, MIL-DTL-44410, Contractor Name: Insect Shield Mfg, LLC, 814 W Market Street, Greensboro, NC 27401, EPA reg.no.: 74843-2 , EPA EST.NO.: 74843-NC-001

Likvidace : Po 5x výplachu vody je možno libovolně láhev použít na různé pomocné práce, likvidovat do plastového odpadu.
Zobrazit více

Parametry

Objem 1000 ml
Druh spreje
Dětské ne
Proti klíšťatům ano
Proti hmyzu ano
Proti komárům ano
Přírodní ne
Proti pavoukům ne
Bez DEET ano
Voděodolné ne
Bez parfemace ano
Parfemované ne
Použití na oděv
S obsahem DEET ne
Na citlivou pokožku ne
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky