90 %
(4 hodnocení)
Ventila 0.063 kg
Zobrazit další nabídky
90 %
(4 hodnocení)
Ventila 0.063 kg
Zobrazit další nabídky

Popis

Ventila KPK2 110 KG

Magnetická, dvoukřídlá, samočinná zpětná klapka KPK2 je nová generace oblíbené pachutěsné zpětné klapky KPK.
Tato klapka je určena pouze pro odpadní KG nebo HT potrubí!
Zpětná klapka KPK2 zamezuje průniku zápach, větru a studeného kouře v potrubí. Při poklesu tlaku (vypnutí digestoře) se obě křídla těsně uzavřou díky dvěma permanentním magnetům. U těchto magnetů lze pomocí dvou šroubků nastavit uzavírací a otevírací tlak jednotlivých křídel.
Ideální pro použití k digestoři nebo radiálnímu ventilátoru. Díky novému designu vzduch jednodušeji proudí skrz klapku (větší otevíratelná plocha než u stávajících klapek KPK). Zpětná klapka KPK2 při otevření v potrubí rovněž potřebuje méně místa než její předchůdce. Ještě lepší těsnost klapky je dosažena díky dvojici magnetů a dvojici křídel s pevnější konstrukcí a lepší přilnavostí.
Klapky KPK 2 se vyrábí v rozměrech pro ventilační potrubí průměru 80 až 200 mm. Existují i verze pro odpadní roury (označení KG) vnějšího průměru 110, 125 a 160 mm. Pro správný výběr si ověřte, jaký průměr ventilační potrubí máte. Tato konkrétní klapka je konstruována pro přímé zasunutí do větracího potrubí z kanalizační roury (HT nebo KG System) o vnějším průměru 110 mm. Instalovat lze do vodorovného i svislého potrubí.
Tělo klapky je vyrobeno z ABS plastu, membrána je ze silikonu a po obvodu klapky je gumové těsnění ve tvaru U. Dlouhodobá teplotní odolnost je 80°C a krátkodobě až 85°C.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ventila
Hmotnost 0.063 kg
Zobrazit další nabídky