Popis

Verk 15382 organizér do auta 60 x 40 cm černý

Tento organizér je nejen ideálním způsobem, jak udržet vaše auto a nejdůležitější věci uklizené a po ruce, ale je také skvělou ochranou čalounění sedaček. Dokonale chrání zadní část sedadla před blátem, sněhem nebo pískem nahromaděným v botách. Pokud se organizér zašpiní, můžete jej snadno vyčistit vlhkým hadříkem nebo jej můžete sundat a prát v pračce při nízké teplotě. Určitě je snazší čistit organizér než celou autosedačku. Má až 7 kapes různých velikostí umístěných ve 4 řadách:
- horní část má největší kapsu s dodatečnou ochranou suchého zipu. Můžete si tam nechat např. knihu, časopisy, tablet, omalovánky nebo pleny.
- níže jsou dvě menší svislé kapsy - ideální pro uložení telefonu, per nebo pastelek.
- další řada má 3 kapsy - prostřední může ukládat kapesníky nebo vlhčené ubrousky - má speciální otvor pro odebrání  přímo z krabice bez nutnosti otevírat kapsu. Dvě boční kapsy budou ideální pro ukládání lahví a menších plechovek.
- spodní široká kapsa v organizéru bude užitečná pro uložení malých knih apod. Pokud máte rádi pořádek a přehlednost, pak je tento organizér ideální volbou.....

 

Technická specifikace:

- Materiál: plast, syntetická vlákna

- Barva: černá

- Hmotnost: 200 g

- Obsah balení: Organizér do auta

 

Rozměry:

- Plné rozměry (délka x šířka): 66 x 40 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO
Hmotnost 0.2 kg
Umístění do auta
Barva černé
Určení pro holky