Popis

Verm-X odčervovací nugetky pro hlodavce 180 g

Verm-X® je první výrobek na trhu proti střevním parazitům, který je určen speciálně pro morčata, králíky a další drobné hlodavce. 
Verm-X® nugetky byly pečlivě formulovány a vyrobeny tak, aby byly nejen velmi chutné, ale hlavně chránili před střevními parazity. Zdravý trávicí systém, který se nachází ve střevním traktu, je velmi důležitý a představuje 70% imunitního systému.
Verm-X® pro hlodavce je zdravý pamlsek, který obsahuje vysoký obsah vlákniny. Žádné morče, ani to chované v bytě, se nevyhne střevním parazitům. Pro dobré zdraví zvířat, je nutné, je pravidelně odčervovat.
Výhody granulek Verm-X®:

vytváří nehostinné prostředí pro střevní parazity
časově neomezený odčervovací efekt bez toxických účinků na organismus zvířete
nevzniká rezistence endoparazitů
napomáhají k vytvoření příznivé střevní mikroflory
obsahují komplex vitamínů, minerálů a stopových prvků
zlepšují celkovou kondici a zdraví zvířete
jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin pěstovaných organicky

Produkty Verm-X® jsou certifikovány Britskou asociací komplexní výživy a medicíny, Ústavem státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv Slovenské republiky a Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv České republiky.
Nugetky Verm-X® jsou 100% přírodní, složeny pouze z bylinek. Po dlouhá tisíciletí měly bylinky a jiné rostliny základní úlohu při léčení různých druhů nemocí. Obsahují komplexní aktivní složky, které mohou vyvolat stejný účinek, jako moderní léky. Než vznikly a začaly se používat různé chemické přípravky, existovali pouze přírodní látky a ingredience. Dříve neexistovali žádné léky vyvinuté na ropné bázi, používali se pouze bylinky. 
Verm-X® představuje dostupné složení, které prošlo zkouškou času a je teda ideální pro ty, kterým záleží na tom, aby našli přírodní cestu, jak řešit důležitou oblast v chovu zvířat. Nejedná se o nic nového, jen nabízíme chovatelům možnost používat způsob, který je ověřený časem - o mnoho delším časem, než je doba od vzniku vyvinutých alternativ.
Dávkování
morče - jedna zarovnaná odměrka 1x denně do jídlakrálík - jedna kopcovitá odměrka 1x denně do jídla
Odměrka je součástí balení.
Balení 180 g vydrží pro morče na dobu 3 měsíce, pro králíka na 2 měsíce.
Složení
Picrasma excelsa (Quassia), Capsicum minimum (kajenský pepř), Foeniculum vulgare (fenykl), Galium aparine (svízel), Urtica dioica (kopřiva), Ulmus fulva (jilm), Allium sativum (česnek), Mentha piperita (máta peprná ), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (skořice), vojtěška, pšenice, melasa, prebiotika (Bio-Mos: kvasinky Saccharomyces cerevisiae), probiotika (Toyocerin) a sójový olej
Velikost balení
180 g 
V případě zájmu je možné objednat i balení 1,5 kg, 4 kg a 8 kg. Pro bližší informace a cenu nás prosím kontaktujte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Verm X
Značka Verm X
Druh zvířete pískomil
Hmotnost 100 g