94 %
(303 hodnocení)
Versace 100 ml Pour Homme pánské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(303 hodnocení)
Versace 100 ml Pour Homme pánské
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Versace Pour Homme toaletní voda pánská 100 ml

Versace pour Homme - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. "Chtěla jsem vytvořit nezaměnitelnou mužnou vůni, která se hodí pro sebejistého a atraktivního člověka 21. století. Má nová Versace pour Homme je určena mužům výrazného charakteru, kteří se nebojí dát najevo, že se zajímají o módu a dovedou ji využít k podtržení své spontánnosti a osobitosti." říká o nové vůni módní návrhářka Donatella Versace.

Nová panská vůně Versace pour Homme je samou esencí země kolem Středozemního moře, čemuž odpovídají i použité ingredience. Výsledkem je aromatické svědectví o moderním současném muži, jemuž nechybí přehled ani sebevědomí a který se snaží žít v souladu s přírodou. Dynamický a podnikavý muž vyjadřuje prostřednictvím Versace pour Homme svou silnou a vášnivou osobnost. Klasické, a přece překvapivě moderní aroma zaujme všechny vaše smysly. Pulsující fougérovou směs odlehčuje přítomnost bergamotu a pelargónie. Díky dalším ingrediencím se před námi naplno rozevírá harmonická kompozice hřejivých, a přitom ryze mužných tónů. Ve výsledku vzniká dojem, kdy úspěšně kombinuje žhavé a smyslné ingredience.

Hlavu vůně otevírají citrusy z kalábrijské oblasti Diamante spolus lístky a květy hořkých pomerančovníků, jenž před námi otevírají výhled do nádherných panoramat přírody kolem Středozemního moře. Srdce vůně Versace pour Homme je definováno květinově minerálním aroma propojujícím stříbřitě zelené snítky šalvěje s bohatými květy modrých hyacintů. Mocný a svůdný akord přinášejí v základu cedrové a agarové dřevo, které spolu s ambrou, fazolkami tonka a pižmem propůjčují celé kompozici punc ryzí mužnosti. Ne náhodou je vůně ukryta ve flakónu, který připomíná broušený drahokam - hra odlesků jeho stěn báječně koresponduje s modrým odstínem vlastní Versace pour Homme. Gravírovaný stříbrný motiv antického meandru - nezaměnitelný emblém módního domu Versace - zdobí jak uzávěr flakónu, tak i jeho krabičku.
Zobrazit více

Parametry

Značka Versace
Tester ne
Objem 100 ml
Řada Pour Homme
Určení pánské
Typ toaletní vody
Rozprašovač ano
Hlava parfému bergamot, květy neroli, kalábrijský citron, listy pomerančovníku
Srdce parfému pelargónie, šalvěj muškátová, modrý hyacint
Základ parfému cedrové a agarové dřevo, ambra, fazole tonka, pižmo
Vzorek ne
Rok vydání 2008
Výrobce Versace
Země původu Itálie
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky