100 %
(1 hodnocení)
vilac
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
vilac
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vilac Dřevěné magnetky džungle

S těmito dvaceti dřevěnými magnety se děti naučí pojmenovat zvířátka z džungle.

Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.

Hlavní vlastnosti:

- Dekorační prvek vhodný do každého dětského pokoje

- Rozvíjí kreativitu

- Propracovaný designe

- Kvalitní zpracování

Technické parametry:

- Rozměry balení: 15 x 14 x 6 cm

- Věk: 2+

- Materiál: dřevo, magnet

- Obsahuje 20 ks

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují.

Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce vilac
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky