100 %
(6 hodnocení)
Vylen šedé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(6 hodnocení)
Vylen šedé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vylen Pěnové puzzle Minideckfloor Šedá

Upozornění: Začátkem roku 2017 jsme inovovali raznici podlahy Minideckfoor. Pokud jste si v minulosti od nás tento produkt zakoupili, a nyní si chcete podlahové díly dokoupit, upozorňujeme Vás, že novější díly nelze kombinovat s díly starými. Důvodem je větší rozměr desek a odlišnost vnějších zámků.Starší verzi Minideckflooru lze objednat po domluvě s prodejcem.
 
 SESTAVTE SI SVOJI PĚNOVOU PODLAHU

 
 
POSKLÁDEJTE SI PODLAHU Z NAŠICH ČTVERCOVÝCH PODLAHOVÝCH DÍLU. 
 
ZÁKLADNÍ  DÍLY MINIDECKFLOOR O ROZMĚRU 34 x 34 cm PRODÁVÁME PO 1 KUSE.
 
 
 
 
 
 
ROZMĚRY

 
Jeden podlahový díl MINIDECKFLOOR:

 
Délka:      340 mm
Šířka:       340 mm
Tloušťka:   10 mm
BEZPEČNÉ HRANÍ A CVIČENÍ
Podlaha MINIDECKFLOOR je měkká, lehká, příjemná na dotek a bezpečná. Povrch nezpůsobuje odřeniny a spáleniny. Nesaje vodu ani pot a je omyvatelný. Díky možným barevným kombinacím se výborně hodí do dětského pokoje, dětských koutků, škol, školek, družin atd. Velmi dobré využití je do fitness center a tělocvičen. 
Rychlé poskládání
Pěnovou podlahu MINIDECKFLOOR poskládáte během chviličky. Skládání je snadné. Jednotlivé díly do sebe zapadají jako puzzle. Díly přiložte zámky k sobě a jemně přitlačte.
 

 

PERFEKTNĚ DRŽÍ
S pěnovými podlahami máme bohaté zkušenosti a neustále vyvíjíme lepší zámky. Spolupracujeme se školami a školkami, sportovními středisky i zájmovými kroužky. Díky tomu jsme vytvořili unikátní systém zámků, které se nerozjíždí. Jednotlivé díly u sebe perfektně drží. Nemusíte se tedy bát, že by se vám podlaha rozpadala pod nohami :)

OMYVATELNÝ MATERIÁL
Stala se nehoda? Nevadí! Podlahu snadno omyjete houbičkou s jarem. 

IZOLUJE OD CHLADU
Podlaha MINIDECKFLOOR je vyrobena z hřejivého materiálu, který funguje jako izolace. Nemusíte se tak bát prochladnutí od noh.
 

 
ČESKÝ VÝROBEK

 
Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný. 
Tento materiál je pravidelně testován a certifikován. Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti
- netrhá se! Více o materiálu VYLEN® si přečtěte ZDE.
 
 

CERTIFIKACE
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálu, který je certifikovaný pro věkovou kategorii 0+ . Tento výrobek obsahuje malé díly. Z toho důvodu je vhodný pro děti od 3 let. Více si přečtete v tomto článku.
 

UPOZORNĚNÍ:
 

Desky z materiálu VYLEN® mají na povrchu technologický otisk formy, který  nejde odstranit, tzv. "sluníčka". Mohou být viditelné z určitého pohledu na desku. Nejedná se tedy o vadu materiálu, ale o vlastnost našeho výrobku.
Podlaha Minideckfloor není uzpůsobena k dlouhodobému mechanickému zatížení.
 

 
Podlaha na míru
Chcete rozměr například 2 x 4 m a nechcete řešit kolik desek potřebujete? Nechte to na nás a my Vám seřízneme podlahu přesně podle Vašich požadavků. Kontaktujte nás!

BARVY NA MONITORU ZKRESLUJÍ
Nejste si jistí vybranou kombinací barev? Náš vzorník Vám s výběrem pomůže. Cena vzorníku Vám bude při objednávce odečtena.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vylen
Barva šedé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky