100 %
(1 hodnocení)
naučná 2017 Fontána Robert Reeves, Doreen Virtue 248
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
naučná 2017 Fontána Robert Reeves, Doreen Virtue 248
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výživa a intuice

Jak zlepšit svou intuici správnou výživou.

Nyní se můžete dozvědět, které potraviny a nápoje nastartují vaše přirozené intuitivní schopnosti a podpoří fyzické zdraví! Doreen Virtue a Robert Reeves se s vámi podělí o praktické způsoby, které posílí vaše duchovní nadání prostě jen tím, že učiníte drobné změny a posuny ve stravování. Dočtete se, jak kontrolovat svou životní energii v rámci denních jídel, nápojů a návyků, aby vaše snahy o intuici a vyjádření dostaly ten správný náboj.

V této praktické knize Doreen a Robert kombinují dobré stravovací návykys energizujícími duchovními technikami, aby dosáhli maxima v souladu s Bohem a anděly. V knize objevíte: jak intuice funguje na energetické a fyziologické rovině a jak fungují čakry a endokrinní systém v souvislosti s jasnovidectvím, jasnoslyšením, jasným myšlením a empatií. Co přesně jíst a pít, abyste vzdali čest své jedinečnosti a zbystřili své duchovní smysly (s pomocí receptů na smoothie, svačinky a další, díky nimž otevřete své komunikační kanály pro intuici). Duchovní využití konkrétních bylin a výživových doplňků. Popis zvláštních a jedinečných vibrací pro každý den v týdnu (a proč zahájení dietyv pondělí funguje jen málokdy).

Výživa a intuice vám nabízí celou řadu nástrojů, díky nimž dokážete aktivovat své duchovní i léčitelské schopnosti. Když si vědomě upravíte stravovací návyky, budete jasně vnímat veškerá poselství a rady z nebes i od svého Vyššího já!

Autor: Virtue Doreen, Reeves Robert,
Rok vydání: 2017
Vazba: Kniha, paperback
ISBN: 978-80-7336-901-9
Počet stran: 248
Rozměry: 146 x 205
Zobrazit více

Parametry

Žánr naučná
Rok vydání 2017
Nakladatelství Fontána
Autor Robert Reeves, Doreen Virtue
Počet stran 248
Výrobce Fontána
Vazba brožovaná
Jazyk české
Váha 320 gramů
ISBN 978-80-7336-901-9
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky