100 %
(4 hodnocení)
HDMI Dálkové ovládání Reproduktor
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(4 hodnocení)
HDMI Dálkové ovládání Reproduktor
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi Projector 2 Pro

Xiaomi Mi Projector 2 Pro - Projektor
Xiaomi Mi Smart Projector 2 Pro je projektor, který je vhodný jak do domácnosti, tak na cesty. Jedná se o kompaktní přístroj, který moc neváží a můžete jej tedy lehce přenášet všude tam, kde jej potřebujete.

Rozlišení Full HD 1920 × 1080 px
Kompaktní rozměry
Automatické ostření

 
DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

Český NÁVOD ke stažení naleznete ZDE

Dva režimy ostření
Projektor pracuje se dvěma režimy ostření, a to okamžité ostření TOF a kamerové ostření. Za pomoci šestiosého gyroskopu zvládnete ihned zaostřit tak, abyste bez problémů přečetli i drobné písmo pod čarou.

Podpora hlasového ovládání
K ovládání projektoru můžete používat dodávaný ovladač. Pokud ho však zrovna nemáte po ruce, aktivujte hlasového asistenta a řekněte nahlas, co potřebujete.

Vysoký jas
LED zářivka se světelností 1 300 lumenů vám plátno či stěnu promění ve zdroj zábavy nejen v noci, ale i během dne. Barvy a křivky uvidíte živě a ostře, jako byste se dívali přímo na televizi.

Ideální do každého prostoru
Projektor vám umožní sledovat obraz s úhlopříčkou až 120 palců. Pokud však nemáte v místnosti dostatek prostoru, lze ho mít od stěny vzdálený pouhé dva metry, abyste si oblíbenou zábavu vychutnali s úhlopříčkou 80". Čím dál se projektor nachází, tím větší obraz dokáže vytvořit.

Korekce úhlů
Upravte si zakřivení stran, aby byl obraz rovný i v případě, že musíte mít projektor umístěný ze strany, tedy obraz nepromítá na stěnu kolmo. Regulace zakřivení vám zajistí vždy výbornou zábavu.

Vysoká barevnost
S širokým barevným gamutem se dočkáte bohatých a zářivých barev, které jako by z oka vypadly realitě. Ponořte se do sledovaného příběhu nebo oblíbené hry naplno a bez kompromisů.

Působivý zvuk
Stejně kvalitní jako obraz je i zvuk. Ten doplňují působivé věrohodné efekty, které se linou z dvojice 10W reproduktorů. Nyní již nemusíte připojovat externí reproduktor nebo soundbar, abyste se cítili jako v kině. Projektor vám zajistí perfektní zážitek sám.

Bezdrátové připojení
Aktivujte Bluetooth a připojte svůj smartphone i bez nutnosti kabelů. Bezdrátové připojení vám umožní vychutnat si každou zábavu ve vysoké kvalitě, ať už jste kdekoliv.

Snadné přepínání mezi obrazovkami
Díky podpoře technologie Chromecast budete moci snadno zrcadlit obrazovku telefonu na velké obrazovce projektoru. Procházejte fotky, sledujte videa nebo hrajte hry přes celou stěnu a užijte si zábavu s celou rodinou.

Vysoký výkon
Uvnitř projektoru se nachází procesor Amlogic, který zajišťuje vysoký a stabilní výkon i při přenášení videa ve vysokém rozlišení.

Chytrá zábava
Systém Android TV vám nabídne přístup k více než 400 000 filmům, seriálům a dalším pořadům ze streamovacích služeb a dalších online platforem, které budete mít přehledně uložené na jednom místě tak, jak jste na to zvyklí i z klasické televize.

Ochrana očí
Chraňte svůj zrak a zabraňte únavě očí. Speciální obrazová technologie s podporou difúzního rozptylu světla tolik oči nenamáhá, takže se budete cítit skvěle i po dlouhých hodinách sledování obrazu.

Nabídka konektorů
Na projektoru najdete bohatou nabídku konektorů pro kabelové připojení k počítači, externím reproduktorům, herním ovladačům a nespočtu dalšího příslušenství. Nechybí zde HDMI, USB, konektor sluchátek, Ethernet nebo S/PDIF.

Stylový design
Projektor se stane nedílnou součástí každé místnosti, kam ho postavíte. Vyniká moderním jednoduchým designem, který nepůsobí rušivě a dodá celému pokoji šmrnc. Skvěle se hodí na poličku i stolek, takže záleží pouze na vás, kde pro něj najdete jeho pevné místo.
Zobrazit více

Parametry

VGA ne
DVI ne
HDMI ano
Dálkové ovládání ano
Reproduktor ano
WI-FI ano
Hlučnost 28 dB
Výrobce Xiaomi
Kontrast 1200 : 1
Životnost lampy v ECO provozu 30 000 hodin
Technologie projekce DLP
Nativní rozlišení 1920 x 1080
Svítivost 1300 ANSI
Hmotnost 3.7 kg
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty