90 %
(10 hodnocení)
Xiaomi tvrdé podlahy/koberce HEPA filtr 72 dB 40 W
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(10 hodnocení)
Xiaomi tvrdé podlahy/koberce HEPA filtr 72 dB 40 W
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Black

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - Robotický vysavač
Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro se systémem sonického vibračního mopování může začít s úklidem vaší domácnosti ihned, jakmile odejdete do práce. Díky vysokému sacímu výkonu až 3000 Pa si porádí nejen s tvrdou podlahou, ale také s koberci. Kvalitní 5200 mAh Li-Ion baterie udrží robota v chodu až 180 minut, poté si vysavač sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Nemusíte se skutečně o nic starat. Pouze vysypete nádržku se smetím. Jak je u Xiaomi dobrým zvykem, veškeré nastavení i samotný průběh čištění můžete sledovat přes mobilní aplikaci Mi Home (Android / iOS), v anglické lokalizaci.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU

- Jazyk mobilní aplikace: Angličtina - iOS, Android
- Český NÁVOD ke stažení naleznete ZDE
- Obsah balení: 1x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - black (včetně 5200 mAh Li-Ion baterie), 1x Nabíjecí základna, 1x Napájecí adaptér, 1x Náhradní boční kartáček, 1x Náhradní mopovací textilie, 1x Držák mopu, 1x Čistící nástroj

Výkonný motor japonské značky NIDEC
Základem každého kvalitního vysavače je pořádný motor. U robotického vysavače Xiaomi Mi byl nasazen výkonný motor japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 3000 Pa. Silný motor přijde vhod právě na koberce s delším vlasem nebo při vysávání podél zdí, což je tradiční slabina ostatních robotických vysavačů. Právě k tomu slouží malý kulatý kartáček, který nečistoty a prach vhání pod sací jednotku vysavače a pomáhá tak pokrýt maximum uklízeného prostoru.

Sonické mopování
Posuňte úklid své domácnosti na novou úroveň s robotickým vysavačem Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro, který je vybaven technologií sonického mopování schopnou až tísíců kmitů za minutu. Robotický vysavač tak odstraní suché skvrny, které jiní roboti nedokážou vyčistit, jako jsou skvrny od kávy či zaschlého jídla.

Funkce mopování má dva módy. Klasický mód, kdy se vysavač pohybuje stejně jako při vysávání nebo efektivnější mód, kdy vysavač pohybem opisuje písmeno Y. To znamená, že přejede jedno místo vickrát a tím jej umyje lépe.

Vícepatrové mapování prostoru
Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro je ideálním řešením pro vícepatrové domy. Během vysávání si ukládá mapy do historie úklidu, ze které si poté v aplikaci můžete vybrat tu, kam zrovna vysavač máte v plánu poslat. Počet map v historii není omezený. Pro každé patro si samozřejmě můžete nastavit vlastní zakázané zóny a virtuální zdi, stejně jako různé režimy úklidu.

Dokonalá orientace v jakémkoli prostoru
Každá domácnost má specifické členění místností. Jak splnit očekávání všech zákazníků? Vysavač má 16 hlavních senzorů, které zajišťují navigaci v prostoru. Výška vysavače je 9,45 cm, snadno se tedy všude dostane, a to i pod nábytek, kam je jinak obtížné dosáhnout.

Výkonná laserová navigace
Špičková laserová navigace LDS Lidar mapuje prostor a to i v naprosté tmě. Vytváří a ukládá mapy vašeho domu a pomocí vysoce přesného algoritmu SLAM inteligentně plánuje vždy tu nejefektivnější cestu pro úklid.

Překonávání překážek
Máte doma mezi místnosti přechodové lišty? I s těmi si robotický vysavač Xiaomi Mi poradí. Dokáže přejíždět přechodové lišty až do výše 2 cm. Jistě také oceníte, že vám díky své výšce pouhých 9,45 cm uklidí i pod sedačkou, postelí a jiným nábytkem.

Bez starostí, vysavač se o své nabíjení postará sám
S použitím senzorů vysavač lokalizuje nabíjecí stanici. Potom, co je místnost vysátá, se automaticky vrací nejkratší možnou cestou zpět do stanice. Pokud v průběhu vysávání klesne baterie na 20 %, vysavač se sám vrátí do nabíjecí stanice a dobije se na 80 %. Poté pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.

Inteligentní mapování místností
Vysavač si dokonale zmapuje prostor a místnosti. Po uložení mapy můžete jednotlivé místnosti pojmenovat a přizpůsobit plán úklidu dle vašich potřeb.

Ovládání přes mobilní aplikaci
Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů.

Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste spustili vysávání podlahy, nebo zkontrolovali, kolik máte doma stupňů.

Díky aplikaci Mi Home si můžete naplánovat, kdy a jak často bude váš robotický pomocník vysávat, případně mu jednorázově pokyn k vysávání zadat, byť už budete třeba sedět v práci. Dále můžete ovládat sací výkon a prohlédnout si trasu, kterou vysavač během práce urazil.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Typ podlah tvrdé podlahy/koberce
HEPA filtr ano
Hlučnost 72 dB
Výkon 40 W
Mopování a vysávání 2v1 ano
Rozeznání překážek bezdotykové
Virtuální zábrana ano
Wifi připojení ano
UV lampa ne
Rotační kartáče ano
Detekce schodů ano
Navigace ano
Maximální výška překážky 2 cm
Hmotnost 3.6 kg
Výška robota 9.65 cm
Typ akumulátoru Li-Ion
Automatické dobíjení ano
Kapacita akumulátoru 5200 mAh
Doba provozu 180 min
Doba nabíjení 4 h
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky