100 %
(1 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

XtechNavi G7065ADP Lifetime

Nová výkonná kombinace GPS navigace, Android tabletu s WiFi a DVR FullHD kamery. DVR kamera umožňuje nahrávání záznamu jízdy včetně funkcí uchování záznamu pro případ nehody apod. Navigace má WiFi připojení na internet a všechny funkce tabletu včetně přístupu na Google Play market pro stahování aplikací a her. Navigační program Dynavix s licencí Premuim s mapami Evropy a severní Ameriky, podporou navádění do jízdních pruhů, s hlasem Pavla Lišky, včetně aktualizací map i programu zdarma (Lifetime) pro osobní automobily a pěší. Navigace ke své činnosti nepotřebuje připojení k internetu. Ovládání je celé v češtině. Navigační program je také kompletně v češtině včetně hlasového navádění. Obsluha kamery je také v češtině. K dispozici je kromě češtiny i mnoho dalších světových jazyků.

Nová výkonná kombinace GPS navigace, Android tabletu s WiFi a DVR FullHD kamery. DVR kamera umožňuje nahrávání záznamu jízdy včetně funkcí uchování záznamu pro případ nehody apod. Navigace má WiFi připojení na internet a všechny funkce tabletu včetně přístupu na Google Play market pro stahování aplikací a her. Navigační program Dynavix ve verzi Premuim s mapami Evropy a severní Ameriky, podporou navádění do jízdních pruhů, s hlasem Pavla Lišky, včetně aktualizací map i programu zdarma (Lifetime) pro osobní automobily a pěší. Navigace ke své činnosti nepotřebuje připojení k internetu. Ovládání je celé v češtině. Navigační program je také kompletně v češtině včetně hlasového navádění. Obsluha kamery je také v češtině. K dispozici je kromě češtiny i mnoho dalších světových jazyků.

Přístroj je vybaven velkým širokoúhlým HD displejem 7" (17,8 cm), 16 GB integrovanou pamětí, volným slotem pro kartu microSD, microSDHC a microSDXC s kapacitou až 128 GB, vstupem pro couvací a parkovací AHD kameru (vhodnou AHD kameru najdete v naší nabídce), WiFi, Bluetooth připojením pro hudbu (např. Spotify a pod.) a handsfree připojením telefonu, FM transmitterem, prohlížečkou fotek, přehrávačem hudby, přehrávačem videa, reproduktorem a mikrofonem a je dodáván s nabíječkou do auta, USB propojovacím kabelem a externí GPS anténou pro systémy GPS i Glonass pro rychlé a přesné určení pozice. Součástí balení jsou i dva různé držáky do vozidla - jeden na přední sklo s přísavkou, druhý na palubní desku vozu.

Integrovaná DVR kamera/fotoaparát s Full HD rozlišením. Pomoci širokoúhlého objektivu se záběrem 160° pořizuje tato „černá skříňka“ velmi kvalitní záznam ve Full HD rozlišení, jehož ostrost a plynulost zabezpečuje kvalitní optický čip OV2710 1080p. Nastavení kamery se provádí pomocí uživatelsky příjemného menu v českém jazyce zobrazovaného na vestavěném LCD displeji. Nahrávání videa se spouští ručně nebo automaticky a ukládá se na micro SDHC paměťové karty o velikosti až 128 GB. Nahrávání probíhá do smyčky s nastavitelnou délkou - kamera přepisuje stará data novými a nedojde tak k přerušení záznamu, i když je paměťová karta plná. Objektiv kamery lze libovolně nastavit díky kloubovému držáku, takže výhled kamery z vozidla je vždy optimální. DVR kamera má také G-sensor (gravitační senzor) s nastavitelnou citlivostí, který zabezpečí vaše data proti poškození nebo ztrátě v případě kolize či nárazu. Kamera v provozu nahraje všechno, co nastane během vaší jízdy před vozidlem. Kvalitní záznam může být v pravý čas použit jako silný důkaz, který vám pomůže vyřešit případnou nehodu a označit viníka. To vám ušetří drahocenný čas a peníze.

Díky WiFi připojení na internet a Google Play je možné stáhnou další aplikace a rozšířit tak zařízení o další funkce tabletů jako je čtečka elektronických knih, emailový klient, prohlížení a editace souborů sady Office jako Word, Excel a soubory PDF. Dále pak samozřejmě mnoho různých her a tisíce dalších aplikací.

Zařízení podporuje multitasking, tzn. že lze současně používat více aplikací najednou - můžete tak například mít zapnuté navigování spolu s náhráváním kamerou na pozadí.

K navigaci-tabletu-DVR XtechNavi dostanete tištěný český návod k přístroji a k tomu tři podrobné české návody v PDF nahrané v paměti přístroje:

Český návod pro přístroj navigace - tabletu - DVR XtechNavi

Český návod pro předinstalovaný navigační program a mapy od výrobce software

Český návod pro operační systém Android (80 stran)

Hlavní přednosti

Integrovaná DVR Full HD 1080p kamera s nastavitelným úhlem záběru

Podpora AV-in pro AHD couvací kameru s HD rozlišením, automatickým spínáním a grafickým pomocníkem pro couvání (doporučené příslušenství - najdete na našem e-shopu)

Výkonný procesor s nízkou spotřebou ARM Cortex A53 QUAD-CORE 1.5GHz (čtyřjádrový) 4x1.3GHz

Grafické jednoduché a přehledné rozhraní pro snadnou obsluhu

Pokročilé řízení spotřeby udrží zařízení déle v provozu na baterii

Datový přenos přes USB

Bluetooth 4.2 pro spojení s mobilním telefonem (handsfree) a další funkce

FM Transmitter pro přenos zvuku navigace do autorádia

Možnost rozšíření paměti o dalších až 128 GB pomocí karty microSD

Skvělý příjem signálu GPS i Glonass – rychlá fixace a přesné navádění

Funkce tabletu - hraní her, možnost čtečky knih, emaily, práce s Office soubory, přehrávač filmů i v HD, přehrávač hudby, prohlížeč fotografií atd.

Navigaci lze použít pro jízdu osobním automobilem nebo pro pěší. Další navigační programy lze případně libovolně přidávat - např. aplikace iGO, TomTom, Sygic, Here a další

Ukázky z reálného používání

Technické údaje

CPU:

ARM Cortex A53 QUAD-CORE (čtyřjádrový) 4x1.5GHz

Grafika:

Mali ARM

DVR kamera:

OV2710 CMOS 1080p 30fps 160 stupňů, CZ menu

Flash paměť:

16GB MLC Nand Flash (k dispozici volných je cca. 11GB pro mapy a další data, možno rozšířit kartou microSD až o 128 GB)

RAM paměť:

2GB DDR3

LCD display:

7.0“ 1024x600

Dotyková obrazovka:

Vysoce přesný a odolný dotykový display TFT LCD

Bezdrátové připojení:

WiFi (Wireless WLAN 2.4GHz b/g/n) a Bluetooth 4.2

Senzor:

3-axis accelerometer, G-sensor

USB:

USB 2.0 mini USB port

MicroSD:

Micro SD, micro SDHC, micro SDXC slot (128 GB max.)

Zvuk:

Zabudovaný výkonný reproduktor a mikrofon (např. pro Skype)

GPS:

GPS L1/BD, B1/Glonass. GS/SBAS, start
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty