Popis

Yaber K2s

YABER K2s - Domácí kino nové generace, stereo reproduktory JBL, 800 ANSI lumenů, podpora Dolby Audio, kompatibilní s Alexou.

Yaber K2s je chytrý zábavní projektor, který se používá pro domácí zábavu, zaměřuje se na komplexní modernizaci audiovizuálních funkcí a také používá funkce smart a conviences, aby vyhověl pohlcujícímu audiovizuálnímu zážitku spotřebitelů a jejich potřebám více scénářů, jako je párty, domácí filmový večer atd.
Projektor Yaber K2s umožňuje ovládání hlasem, stačí zadávat příkazy Amazon Alexa a projektor bude odpovídajícím způsobem reagovat, což představuje snadný a pohodlný způsob ovládání projektoru.
Díky intuitivnímu a citlivému hlasovému ovládání můžete přepínat zdroj signálu, otevírat Netflix nebo YouTube a libovolně upravovat nastavení a hlasitost.
Snadno promítejte video z telefonu pomocí technologie NFC 
Technologie Intelligent Screen Adaptation se navíc automaticky postará o zaostření a nastavení obrazovky, takže pokaždé získáte dokonalý obraz.
Tento projektor jistě zaujme i technicky zdatné uživatele.

Yaber K2s poskytuje jas 800 ANSI lumenů, což je dost na to, abyste si vychutnali to, co sledujete, i při osvětlení pozadí.
Vestavěná nezávislá zvuková komora a reproduktory JBL s kompatibilitou DOLBY vydávají ostrý a čistý zvuk, ať už sledujete filmy nebo hrajete.
A díky integrovanému dongle, který vám umožňuje přístup k více než 7000 aplikacím, je K2s jedním z nejchytřejších a nejuniverzálnějších dostupných projektorů.

- Kompatibilní s Alexou
- Promítání pomocí NFC
- 800 ANSI lumenů
- Stereo reproduktory JBL
- Podpora zvuku Dolby
- Vestavěný televizní klíč s více než 7000 aplikacemi
Ostrý obraz, živé barvy
Projektor Yaber K2s s jasem 800 ANSI lumenů poskytuje ostrý obraz s živými barvami v kteroukoli denní dobu.
Nativní rozlišení Full HD 1080p (podporováno 4K) a obnovovací frekvence 60 Hz poskytují promítaný obraz v neuvěřitelných detailech a čistotě s plynulým pohybem, bez rozmazání a blikání.

Dokonalé zobrazení je připraveno během několika sekund!
Špičková technologie inteligentního přizpůsobení obrazovky (ISA) zjednodušuje použitelnost a nastavení a šetří váš čas při nastavování displeje při přemisťování projektoru K2s v různých scénářích.

Klepnutím na zobrazení to bude jednoduché a rychlé!
NFC screencast podporuje všechny druhy telefonů iOS a Android s NFC.
Zjednodušuje nastavení zrcadlení obrazovky na 1 krok.
Okamžitě promítejte videa, fotografie, tabulky atd.
Zobrazit více

Parametry

VGA ne
DVI ne
Reproduktor ano
WI-FI ano
Výrobce Yaber
Technologie projekce LCD
Nativní rozlišení 1920 x 1080
Hmotnost 3.3 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty