Yahboom Programovatelné vozítko Running:bit 5v1 pro LEGO® (bez micro:bit) YAH004

0 %
(0 hodnocení)
Yahboom

Yahboom Programovatelné vozítko Running:bit 5v1 pro LEGO® (bez micro:bit) YAH004

0 %
(0 hodnocení)
Yahboom

Popis

Yahboom Programovatelné vozítko Running:bit 5v1 pro LEGO® (bez micro:bit) YAH004

Stavebnice Running:bit pro zábavu i učení
Stavíte z LEGO® kostek rádi různá vozítka nebo roboty? Pak vás tato stavebnice bude bavit! Oproti podobným LEGO® stavebnicím je navíc vybavena elektronikou a pohony platformy microbit, které umožňují rozpohybovat i ty nejmenší LEGO® modely.
Stavebnice obsahuje vše potřebné pro stavbu 5 pohyblivých robotů, na kterých si osvojíte konstrukční principy a naučíte se základy programování microbit. Pak už záleží jen na vaší představivosti, co se stavebnicí vytvoříte!

Budete si hrát a programovat
Ve stavebnici Runningbit najdete 173 kompatibilních LEGO® kostek, dva motory, servo, deska Super:bit, USB kabel i akumulátor. K dispozici jsou kompletní tutoriály pro stavbu 5 ukázkových projektů. Programovat můžete v grafickém editoru MakeCode nebo programovacím jazyce Python.
Na robotech si vyzkoušíte funkce jako přesné pohyby robota, přesun a vrhání předmětu, ovládání chapadla atd. Funkce můžete ovládat také pomocí aplikace pro Android nebo iOS mobilní zařízení. Během práce si projdete více než 30 příkladů použití funkcí stavebnice a formou hry se naučíte základy programování microbit v grafickém prostředí i v jazyce Python.

Vlastnosti stavebnice Running:bit

5 ukázkových projektů (vozítko Runningbit, všestranný transportér, auto sklápěčka, vrhací robot, robot s chapadlem)
Stavebnice založená na populární platformě BBC micro:bit
MakeCode grafické programování a také programování v pokročilejším jazyce Python
Deska Super:bit pro microbit součástí balení (rozhraní pro krokové motory, serva, I2C, Wifi kameru, motory, RGB LED, bzučák a další)
Aplikace pro Android a iOS na ovládání robotů, možnost funkce dálkového ovládání
Obsahuje 173 precizních dílků kompatibilních s LEGO®
Detailní návody pro stavbu robotů a více než 30 lekcí pro využívání funkcí stavebnice
Akumulátor a USB kabel součástí balení
Kompatibilní s microbit V1 a V2

Appka pro Android a iOS
Pro ovládání všech variant vozítka Runningbit můžete využít chytrou aplikaci, která je k dispozici pro mobilní zařízení Android i iOS. Pomocí aplikace můžete řídit pohyb robota, nastavovat světla a barvy, ovládat zvuky a další funkce robota. Další možnosti ovládání robotů nabízí řízení druhým microbitem pomocí gamapad modulu nebo chytrých hodinek. 

Hravé projekty s Running:bit
Ať už vás zaujme hra na vrhání projektilů LEGO, bojování v aréně nebo trénování dovedností při posunování předmětů, práce s Running:bit vám zajistí hodiny zábavy a to ještě více zvýší motivaci projít si všechny projekty a naučit se je ovládat. Ke zvládnutí programování je pak už jen krůček!

Super:bit včetně akumulátoru součástí balení

Poznámka: Deska microbit není součástí balení. Všechny ostatní věci jsou v balení stavebnice (USB kabel, akumulátor a podobně...)
Running:bit odkazy

Tutoriály a výukové materiály
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yahboom