Popis

Yenkee Atom YKB 3600US

Ultra kompaktní RGB mechanická klávesnice

Ultra kompaktní rozměry

Plně individuální podsvícení

Odnímatelný opletený USB-C kabel

Mechanická klávesnice Yenkee Atom byla vytvořena výhradně pro náročné potřeby herních nadšenců. Její specialitou jsou mechanické spínače Kailh Box White, které se vyznačují jemným stiskem s citelným "clicky tactile bumpem", který doprovází jak stisknutí, tak vypuštění klávesy. Díky němu tak bude mít hráč tu nejlepší hmatovou odezvu.

Plně individuální RGB podsvícení je možné podrobně nastavit pomocí jak herního programu, tak i za pomoci klávesových zkratek. Ty umožňují si rozvržení podsvícení uložit až do tří vestavených profilů. Díky této intuitivní možnosti nastavení si tak lze nastavit podsvícení pouze potřebných tlačítek dle oblíbeného žánru hry. O maximální intenzitu podsvícení se postarají silné diody společně s transparentní základnou spínače, která podsvícení spolehlivě rozprostře.

Veškeré funkce, bez kterých se hráč neobejde, jsou uloženy do maximálně kompaktního těla, které činí 61 % velikosti oproti standardní klávesnici. Funkce tlačítek, které se zde z důvodu rozměrů nenachází, jsou zde zastoupena klávesou FN. Stačí tak funkci dle rozvržení klávesnice zvolit a spustit ji v kombinaci s tlačítkem FN.

Klávesnice je osazena vysoce kvalitními "Double – shot" PBT tlačítky, které se vyznačují především vysokou odolností proti ošoupání. Tříbarevná kombinace kláves zaručuje velmi atraktivní vzhled s možností výměny kláves na dvojbarevné rozvržení, čímž se tak klávesnice bude vyjímat na stole každého herního setupu.

Odnímatelný a odolný opletený kabel se postará o velmi snadný přenos klávesnice a díky modernímu USB C konektoru má klávesnice velmi nízkou odezvu.

Výkonný herní program dodávaný k periferii je uzpůsoben pro nastavení klávesnice k maximálnímu pohodlí. Jsou zde k dispozici veškeré funkce nenacházející se v základní konfiguraci klávesnice. Nenaleznete zde pouze herní a multimediální funkce a zkratky, ale rovněž kancelářské pro zjednodušení práce s počítačem a programy. Veškeré nastavení je pak možné uložit do libovolného počtu profilů bez nutnosti přepisování za účelem každé změny. Díky exportu a importu profilů si nastavení bez potřeby opětovné konfigurace užijete na každém zařízení.

V herním softwaru má též zastoupení nastavení podsvícení a mezi více než desítkou atraktivních efektů se nachází podrobný editor pro individuální rozvržení podsvícení kláves. Po každý žánr či přímo konkrétní hru tak můžete pohodlně a přehledně vytvořit rozvržení podsvícení přesně dle potřeb.

Hojně využívané a opakující se pokyny není třeba složitě repetitivně vykonávat. Výkonný makro editor zajišťuje bohatě nastavitelné zkratky, které jsou velmi oblíbené nejen v herním světě.

Nic nerušené hraní podporuje herní mód, díky kterému klávesnice uzamkne klávesu Win či klávesové zkratky náchylné na náhodný stisk při hraní. V programu si tak lze vybrat, zda se bude jednat pouze o zámek Windows klávesy nebo i o zkratku Alt + TAB či Alt + F4.

Yenkee Atom se dále vyznačuje plným pokrytím N-Key rollover. To zaručuje zaznamenání stisku prakticky všech kláves najednou, a to ve správném pořadí. Je tak eliminováno riziko nezaznamenaného pokynu.

Typ spínače: KAILH BOX White

Provedení spínače: Klikací

Dotyková síla spínače: 55 ± 10 gf

Ovládací síla spínače: 45 ± 15 gf

Celková dráha spínače: 3,60 ± 0,3 mm

Aktivace spínače: 1,8 ± 0,3 mm

Elektrická životnost spínače: 80 000 000 cyklů

Klávesy: 61 (ANSI US)

Anti Ghosting: N-Key Rollover

Barva podsvícení: Full RGB 16,8 mil. barev

Jmenovitý vstup: : 5 V DC / 300 mA (USB C)

Rozměry: 293 × 103 × 42 mm

Délka kabelu: 1,8 m (vyměnitelný typu C – součást příslušenství)

Hmotnost klávesnice: 550 g

Systémové požadavky:

Port USB

Windows Vista/7/8/10
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Yenkee
Lokalizace americká
Podsvícení ano
Herní ano
Typ rozhraní drátové
Pouze numerické ne
Mechanické ano
Typ spínače Kailh White
Délka kabelu 180 cm
Voděodolné ne
S touchpadem ne
S numpadem ne
Bez numpadu ano
Logitech Unifying ne
Programovatelné klávesy ano
RGB klávesnice ano
Mini klávesnice ano
Zobrazit více parametrů