Popis

Zaklínač: Starý svět

 

Prozkoumejte rozsáhlý kontinent!

Navštivte četná města a vydejte se do nebezpečné divočiny! Karty průzkumu a událostí vám umožní zažít na vlastní kůži vzrušující dobrodružství a úkoly a postaví vás před řadu obtížných morálních rozhodnutí!

 

Bojujte s děsivými nestvůrami!

Sledujte stopy nestvůr, získejte karty akcí k rozvinutí svých dovedností a naučte se nové bojové techniky. A především… přežijte kombinaci útoků, úniků a zaklínačských znamení, abyste odvrátili nápor zkázy!

 

Staňte se legendou!

Bojujte za čest a uznání své školy. Zabíjejte nestvůry a porážejte jiné zaklínače ve rvačkách v krčmách a rozvíjejte svou schopnost lovu trofejí, abyste se stali nejlepším zaklínačem ve Starém světě!

 

Zaklínač: Starý svět se odehrává mnoho let před ságou Geralta z Rivie, v době, kdy se po kontinentu potulovaly nestvůry ve větším množství a ohrožovaly své okolí. To vyžadovalo pozornost odborně vycvičených zabijáků nestvůr, známých jako zaklínači. Pět konkurenčních škol vycvičilo své adepty pomocí brutálního režimu, a jakmile byli plně připraveni, vydali se tito nyní uznávaní zaklínači na průzkum země, hledali problémy a dobrodružství a nechávali se najímat zabíjení nestvůr.

V této soutěžní dobrodružné deskové hře cestuje 2-5 hráčů po rozlehlé mapě, vydávají se plnit různé úkoly úkoly, potkávají a činí nejednoznačná morální rozhodnutí, bojují s nestvůrami - a někdy se utkávají s ostatními zaklínači, aby uhájili čest své školy!

Hra umožňuje hráčům sestavit si vlastní unikátní balíčky karet výběrem z široké škály schopností: útoků, úskoků a bojové magie zaklínačů - tzv. znamení. Prostřednictvím součinnosti karet se hráči snaží dosáhnout mocných kombinací, když naplno využívají charakteristické schopnosti své zaklínačské školy. Úkoly, bitvy, a dokonce i kostkový poker umožňují každému hráči vydělávat peníze, získávat nové předměty a trénovat své schopnosti.

Hráč, který jako první získá 4-6 trofejí, přičemž jejich počet je stanoven na začátku hry, hru okamžitě vyhrává. Trofeje lze získat zabíjením příšer, vyvoláváním a vyhráváním chaotických hospodských rvaček proti jinému zaklínači, trénováním atributů na nejvyšší úroveň a řešením určitých úkolů v průběhu dobrodružství.

 

OBSAH BALENÍ:

- 1 herní plán

- 5 panelů hráčů

- 5 figurek zaklínačů

- 87 žetonů

- 30 dřevěných kostiček

- 383 karet

- 1 pravidla

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 14 let
Počet hráčů 1 - 5
Typ strategické
Délka hry 150 min
Rok vydání 2023
Série Zaklínač
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty