100 %
(3 hodnocení)
ZBCH černá
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(3 hodnocení)
ZBCH černá
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

ZBCH Kompresní podkolenky se zipem Otevřená špice Černá

Kompresní podkolenky se zipem jsou vysoce účinným řešením pro ty, kteří hledají komfort a podporu při péči o své dolní končetiny. Tyto podkolenky jsou navrženy s důrazem na funkčnost, pohodlí a terapeutické výhody. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které nabízejí optimální kompresní účinek a zároveň jsou příjemné na dotek.

Díky integrovanému zipu je nasazování a sundávání těchto podkolenek snadné a pohodlné. Stačí jen zvolit správnou velikost a pomocí zipu je rychle a bez námahy nasadit nebo sundat. Tento praktický prvek je zvláště vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo omezenou sílou v rukou, kterým usnadňuje samostatné používání podkolenek.

Kompresní účinek těchto podkolenek přináší řadu výhod. Při správném nasazení se podkolenky těsně přilnou ke kůži a poskytují kontrolovaný tlak na žilní systém. To napomáhá zlepšit cirkulaci krve a lymfy, což může přinést úlevu při otocích, bolestech a únavě nohou. Podkolenky také pomáhají stabilizovat svaly a klouby, což je přínosné pro sportovce, aktivní jedince nebo lidi s náročným fyzickým zaměstnáním.

Kompresní podkolenky se zipem jsou vynikajícím doplňkem pro každodenní nošení nebo pro použití při různých aktivitách, jako je sport, cestování nebo dlouhodobé stání nebo sezení. Poskytují nejen fyzickou podporu a uvolnění, ale také pohodlí a komfort pro vaše nohy. Buďte v pohodě a pečujte o své dolní končetiny s těmito kvalitními kompresními podkolenkami se zipem.

Materiál:
80% bavlna 20% spandex

Velikost
Kotník
Lýtko
Délka

S/M
15 - 21,5cm
22,8 - 31,75cm
33,75 cm

L/XL
20,25 - 26,5cm
30,5 - 37 cm
34,25 cm

2XXL
25,5 - 31,75 cm
35,5 - 42 cm
35 cm

3XL
28 - 34,25 cm
38 - 47 cm
36 cm

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ZBCH
Barva černá
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky