0 %
(0 hodnocení)
Zebra
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Zebra
Zobrazit další nabídky

Popis

Zebra TC52

Špičkový mobilní dotykový terminál pro speciální požadavky zdravotnického sektoru. Snadno dezinfikovatelné pouzdro s řadou inovativních funkcí pro přesnou komunikaci a tok klíčových informací.

TC52-HC je špičkový terminál s operačním systémem Android. TC52-HC má velmi citlivé reproduktory s vysokou hlasitostí, které během konverzace filtrují rušivý okolní hluk - to je velmi důležité pro osoby poskytující první pomoc na místě nebo v nemocnici. Aplikace DNA »Workforce Connect« má funkcí push-to-talk pro okamžitý přenos hlasu do skupin uživatelů. Rozšíření služeb nabízejí PTT mezi jednotlivci a zabezpečenou službou krátkých zpráv, jejíž slovník je přizpůsobitelný a zná technické výrazy.

Ve zdravotnictví poskytuje rychlý sběr dat TC52-HC lékařům a zdravotnickému personálu cenný čas: díky předinstalované aplikaci DNA »SimulScan« mobilní dotykový počítač čte tištěné a elektronické čárové kódy 1D, 2D a Digimarc, podpisy a obsah dokumentu jediným kliknutím. Skenovací klávesy jsou umístěny na obou stranách a tím jsou také ergonomicky umístěny pro leváky. Dvě další funkční klávesy umožňují osobní rychlý přístup k důležitým funkcím.

S TC52-HC mohou být data přenášena až dvakrát rychleji díky Bluetooth 5.0 - v okruhu až 240 m. Připojení prostřednictvím nejnovější technologie WLAN (2x2 MU-MIMO) také funguje velmi spolehlivě. 

Operační systém Android v kombinaci s 2,2 GHz osmijádrovým procesorem Qualcomm, 4 GB RAM a 32 GB paměti poskytuje vynikající výkon. TC52-HC je vybaven přední kamerou s rozlišením 5 megapixelů, která poskytuje velmi detailní obraz během videohovorů. Je také kompatibilní s VLC (Visible Light Communication). Zadní 13megapixelový fotoaparát je ideální pro dokumentační účely.

TC52-HC může být integrován do stávajících systémů a je zpětně kompatibilní s příslušenstvím svých předchůdců. Je velmi robustní, je certifikován podle standardů IP65 a MIL-STD-810G a je odolný proti pádu do 1,2 m. Zebra poskytne »LifeGuard« podporu pro nadcházející verze Androidu P a Q - stejně jako 8 až 10 a více let podporu bezpečnostních aktualizací.

VLASTNOSTI A VÝHODY 

- 5palcový kapacitní dotykový displej se sklem Corning Gorilla Glass
- 1D / 2D skener pro sběr lékařských dat
- Hygienické a snadno dezinfikovatelné pouzdro
- Certifikace IP65 a MIL-STD-810G, nárazuvzdornost 1,2 m
- Výkonná 14hodinová baterie

Volitelné příslušenství: jedno- a pětimístná nabíjecí základna, jedno- a čtyřmístná nabíjecí základna pro baterie, pouzdro na opasek, ochranný gumový rámeček pro zvýšení pádové odolnosti. Cena na vyžádání.

Nabízená  konfigurace: portable data collection device, healthcare, 2D, imager, Cam (13MP, auto-focus), front camera (5MP), 12.7 cm (5''), Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), audio, NFC, Micro SD-Slot, 1280x720 pixels, Qualcomm Octa Core, 2.2GHz, RAM: 4 GB, Flash: 32 GB, Android, IP65, IP67, incl.: Google Mobile Services, battery, 4100mAh

Rozšířená záruka: Je možné dokoupit tzv. rozšířenou záruku Zebra One Care (verze Select nebo Essential) na 1, 3 nebo 5 let. Cena na vyžádání.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zebra
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty