92 %
(270 hodnocení)
A4Tech optické 7 3200 dpi kabelové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(270 hodnocení)
A4Tech optické 7 3200 dpi kabelové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

A4Tech Bloody V7M Ultra Core 2

Herní myš V7M a podložka
Společnost A4tech se nyní zaměřila ve spolupráci s Bloody na herní myši řady Bloody Gamming. Fascinující design a ergonomický tvar této optické myši s názvem Myš V7M poskytuje špičkové držení při hraní náročných her a vyspělá technologie vám zajistí vítězství v každé hře. Tuto myš skvěle doplňuje kvalitní podložka.

Technologie HoleLESS a LAGLESS SHOTING
Speciální konstrukce myši a technologie HoleLESS umožňuje snímání pohybu na jakémkoliv povrchu, zatímco technologie LAGLESS SHOTING nabízí maximálně 1ms zpoždění při střelbě po stisknutí jednoho tlačítka, což je oproti běžné myši 18násobně rychlejší. Dokonce si můžete nastavit 3 střílecí módy.

Sedm tlačítek + rolovací kolečko
Myš samotná vypadá velmi pěkně, až futuristicky, je vhodná především pro praváky. Myš má celkem sedm tlačítek - klasická dvě tlačítka, která jsou nenápadně zapuštěna do těla a červeně podsvícené rolovací kolečko, které dokáže mimo jiné fungovat jako tlačítko třetí. Mimo tuto základní sestavu se na myši nachází další tlačítka pro přepínání rozlišení a tlačítka vpřed/zpět.

Podložka pod myš B-071
Podložka pod myš A4-Tech B-071 patří mezi klasické podložky s optimální velikostí. Hodí se pro jakoukoliv myš, u které zlepší přesnost pohybů. Velkou výhodou je vysoce kvalitní textilní povrch, který nabízí vysoký komfort a ovladatelnost. Spodní pogumovaná část zaručuje, že stále drží na svém místě. Rozměry podložky jsou 4 x 350 x 280 mm.

Klíčové vlastnosti
Drátová herní myší se zrychlením 30G, 160K vestavěnou pamětí a technologií HoleLess, která nabízí rozlišení snímacího prvku 200 až 3200 dpi. Spolu se špičkovým senzorem se na precizním pohybu myší podílí i rychlost snímání až 1000 Hz a s ní spojená odezva 1 ms u technologie LAGLESS SHOTING. Jistě také oceníte integrovanou paměť profilů např. pro různé hráče. Myš má sedm tlaček a jedno rolovací kolečko. K počítači se připojuje pomocí USB rozhraní přes kabel délky 1,8 m. Hmotnost produktu je 155 gramů a jeho rozměry jsou 125 x 64 x 39 mm. Dodává se s Ultra CORE 2 software a kovovými podložkami pro vyšší odolnost. Podložka pod myš s rozměry 4 x 350 x 280 mm, kvalitní textilní povrch, vhodná pro veškeré typy myší, pogumovaná spodní část.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce A4Tech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 7
Optické rozlišení 3200 dpi
Přenos signálu kabelové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Vertikální ne
Bezdrátový USB přijímač ne
Hmotnost 155 g
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky