Popis

ADC Blackfire Sonic a parťáci

Hra zaujme jedinečným grafickým zpracováním herního plánu i figurek ježka Sonica a jeho přátel. Jedná se o strategickou hru v dvoučlenných týmech, jejímž cílem je bezpečně projít zónou Green Hill a vyvarovat se sabotáží ze strany ostatních týmů. Právě proto je důležité být neustále ve střehu, protože protivníci vás klidně bez mrknutí oka zavedou na pole s bodci. Cenné body ale můžete získat i pomocí číselných karet v barvách týmů. Dávejte pozor, protože karty jsou rozdávány náhodně, a tak občas budete muset pohybovat i figurkami svých soupeřů. Přemýšlejte a karty použijte v ten nejvhodnější okamžik, abyste z nich měli prospěch vy, ne soupeř. Snažte se s vašimi dvěma figurkami co nejdříve dostat k cílové čáře, abyste už byli v bezpečí.

Buďte ostražití

Snažte se s vašimi dvěma figurkami bezpečně projít zónou Green Hill. Dávejte pozor a od soupeřů nečekejte nic dobrého. Klidně vás zavedou i na pole s bodci. Sledujte jejich taktiku a přemýšlejte, co na vás chystají v příštím kole.

Využívejte i číselné karty

Číselné karty mohou finálním pořadím pořádně zamíchat. Háček je ale v tom, že karty jsou rozdávány náhodně - kvůli tomu občas budete muset táhnout i figurkami svých soupeřů. Chce to tedy rozvahu a taktické uvažování, abyste z tohoto kroku získali maximální prospěch.

Získejte body z bonusových políček

Využívejte chytře zpomalovací bodce, zrychlující prsteny či bonusová políčka na hrací mapě. Pomocí nich totiž získáte speciální karty, které vám na vaší cestě mohou výrazně pomoct a soupeřům jejich postup pěkně zavařit.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 7 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ deskové
Délka hry 20 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka ADC Blackfire
Série Sonic
Zobrazit více parametrů