Popis

Albi Kouzelné čtení Glóbus 2.0

UPOZORNĚNÍ: Glóbus funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení).
Nebeský glóbus údajně používal už slavný matematik, fyzik a astronom Archimédés ve 3. století před naším letopočtem. Asi by ho nikdy nenapadlo, že jednou bude taková kartografická pomůcka i mluvit.
Pomocí Albi tužky z Kouzelného čtení můžete interaktivní glóbus rozmluvit a dozvíte se mnoho užitečných a zajímavých informací o téměř 200 zemích světa. Dozvíte se o nich důležitá fakta, hlavní města, něco o dané populaci, politické geografii, můžete si poslechnout hymnu všech států a spoustu dalších informací. Nechybí ani zábavné hry a kvízy ve dvou obtížnostech, které ověří získané znalosti.
Svíticí glóbus byl vyvinut ve spolupráci s předními odborníky v oblasti geografie. Díky tomu jsou data použitá pro glóbus co možná nejpřesnější a nejaktuálnější.
Glóbus obsahuje přes 1 800 zvukových stop . NECHTE MODEL MLUVIT!
Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete elektronickou tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Kouzelné čtení je určeno dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Výhody Kouzelného čtení ALBI:

jednoduché zacházení, dítě si dokáže hrát a učit se samo

kniha funguje na principu optického senzoru pro čtení skrytých kódů

elektronická tužka má kvalitní reproduktor, který vám zajistí vysokou kvalitu zvuku

Balení obsahuje:  glóbus s politickou mapou a popisem v českém jazyce, podstavec, rameno,poledník, nevyměnitelnou osvětlovací jednotku, USB kabel včetně přepínače, návod k použití a bezpečnostní pokyny; Součástí balení není AC,DC adaptér. Lze využít adaptér, který jste zakoupili v balení s Albi tužkou. Výška:  41 cm Průměr:  30 cm Měřítko:  1:42 000 000 Ilustrační video
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Typ elektronické tužky
Věk od 6 let
Určení pro kluky a holky
Značka Albi