92 %
(13 hodnocení)
1 l Nano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(13 hodnocení)
1 l Nano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alori čistič na podlahy 1000 ml

PROČ VYZKOUŠET ALORI NANO ČISTIČ PODLAH:

Vysoká účinnost
Nepoškozuje čištěný povrch
Neobsahuje parabeny, silikony ani fosfáty
Chrání podlahu proti opotřebení
Biologicky odbouratelný
Usnadňuje následnou údržbu (samočisticí efekt)
Univerzální použití

Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném úkonu velmi rychle, čistí, obnovuje a renovuje podklad.
Čistič na podlahy, je určen k odstranění extrémně odolné špíny z lina, PVC, vinylu a plovoucích podlah. Výrobek je účinný i bez drhnutí podkladu, výsledky viditelné okamžitě. Nedochází k mechanickému poškození podkladu abrazí ani erozí. V jediném úkonu velmi rychle, čistí, obnovuje a renovuje podklad. Obsažené nano částice proniknou i do nejmenších nerovností povrchu, kde rozpustí usazenou špínu a vytáhnou ji na povrch, kde ji snadni odstraníte. Díky tomu odstraňuje ztmavnutí povrchu, čistí do hloubky. Navíc vytvoří na povrchu neviditelnou vrstvu, která chrání podlahu před opětovným znečištěním a opotřebením.
Čistič má formu kapaliny. Je dodáván v nádobě o objemu 1l vyrobené z chemicky odolného plastu. Je opatřen uzávěrem. Prostředek se ředí s vodou. V případě silného znečištěni doporučujeme aplikovat nezředěný přípravek přímo na podlahu, rozpěnit kartáčkem, nechat působit a setřít. 
Zobrazit více

Parametry

Objem 1 l
Výrobce Nano
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky