0 %
(0 hodnocení)
Beeketal 62 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Beeketal 62 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Beeketal DZ-400T

Komorová vakuovačka potravin Beeketal DZ-400T, vakuová balička

Popis:
Komorová vakuová balička BEEKETAL DZ-400T, profi vakuovačka potravin - svařovací lišta 400 mm, digitální ovládání, olejové čerpadlo, komorové sání, vstup do oblasti profesionálního vakuového balení s komorovými stroji. Vakuovačky na potraviny mají přesné a jednoduché elektronické zařízení a tlakoměr k ovládání sacího tlaku. Mohou pracovat s různými druhy vakuových pytlů, základem jsou hladké vakuovací sáčky, vroubkované vakuovací sáčky pro externí sání.
Konstrukce a použité materiály zaručují vysoký hygienický standard a dlouhodobou životnost Vhodné pro umístění na pracovním stole K obsluze není třeba žádných speciálních znalosti a i nezaškolená obsluha po krátkém zacvičení zvládne obsluhu a dosáhne vynikajících výsledků.
Standardní vybavení:

Jednoduchý ovládací panel
Olejová náplň s automatickým čisticím systémem
Lisovaná pracovní komora se zaoblenými vnitřními rohy
Vyjímatelná svařovací lišta
Pohodlný přístup k vniřrnímu uspořádání díky možnosti zvednutí krytu o 90°
Vodě odolná fólie ovládací jednotky

Technické parametry:
rozměry přístroje: 490 x 535 x 540 mmrozměry komory: 440 x 420 x 72 mm svářecí lišta: 400 x 8 mmhmotnost: 62 kg napětí: 230 V-50 Hz vakuová pumpa: Q=20 m3/h příkon: 950 W svařovací teplota: 3 úrovně Low, Medium, High doba vakuování nastavitelná: 0-99 s doba svařování: 0-9,9 s doba chlazení: 0-9,9 s skříňka je kompletně z nerezu
Použití vakuovacích sáčků:
Díky komoře lze používat hladké vakuovací sáčky. Hladké vakuovací sáčky jsou výrazně levnější než vroubkované vakuovací sáčky, které jsou naopak nutné pro vakuové baličky s externím sáním. Pořizovací cena vakuových baliček s externím sáním je sice nižší ale v delším horizontu provozu se komorová vakuová balička ekonomicky vyplatí.
Proces vakuování potravin v komorové vakuové baličce:
Proces vakuového balení potraviny probíhá tak, že nejprve vakuová balička po nastavenou dobu odsává vzduch z komory a následně zavaří vakuovací sáček. Právě hodnoty doby sání a doby zavaření sáčku lze nastavit podle požadavků a uložit do přednastaveného programu. Podle potřeby si tak nastavíte program pro balení podle typu potraviny.
Ergonomická konstrukce vakuové baličky je uzpůsobená použití v komerčním prostoru, tak aby byla práce a čištění vakuové baličky co nejjednodušší. Díky prolisu dna vakuové baličky lze balit i produkty s vysokým obsahem tekutin. Tekutina tak steče na dno sáčku a nemůže se tak dostat do čerpadla čímž by došlo k poškození baličky.
Samozřejmostí je použití kvalitních komponent, nerezového opláštění a dostatečně výkonného čerpadla pro sání vzduchu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beeketal
Hmotnost 62 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty