0 %
(0 hodnocení)
BESV horská pánská 2021 160 km
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
BESV horská pánská 2021 160 km
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Besv TRB1 AM 2021

Silný. Pevný. Spolehlivý.
Elektrokolo BESV TRB1 AM se hrdě vyznačuje špičkovou kapacitou baterie 756 Wh, která vám umožní pohybovat se jako tygr s bohatou podporou energie. Jeho pokročilý dvoutrubkový rám poskytuje nejen vynikající ochranu baterie, ale zároveň dává kolu TRB1 AM vynikající jízdní výkonost. Vysokokvalitní elektromotor od firmy Brose poskytuje robustní výkon se spolehlivou německou kvalitou. Bezplatná aplikace BESV Sport vám pomůže zkontrolovat stav kola a posoudit výkonost vašeho zařízení pro dokonalý zážitek z jízdy na horském bicyklu.
Nádherné elektrokolo pro úžasnou jízdu
Elektrické kolo BESV TRB1 AM je vybavené špičkovou kapacitou baterie 756 Wh, pokročilým dvoutrubkovým rámem, vysokokvalitním elektromotorem Brose a novou aplikací BESV Sport s vlastní diagnostikou a funkcemi fitness. Na výběr jsou tři barevné provedení: matná černá, modrá a žlutá. Každá barva má svůj vlastní speciální vzhled, ale všechny charakterizuje stejný prvotřídní styl.
Pokročilý dvoutrubkový rám pro vynikající výkon
Funkčnost a zdokonalená konstrukce dvoutrubkového rámu elektrického kola BESV TRB1 AM poskytuje dostatečný prostor a vynikající ochranu pro velký akumulátor. Dvoutrubkový design e-kola BESV TRB1 AM zároveň zajišťuje extrémní tuhost rámu, který vám umožní překonat jakoukoliv výzvu v terénu.
Německý motor pro silný a spolehlivý výkon
Elektromotor v TRB1 AM výrobce Brose je nejen nejtišším motorem na trhu, ale má i nejlepší poměr výkonu a hmotnosti. Motor Brose, vyrobený v Německu, byl důkladně testovaný a přepracovaný tak, aby splňoval nejpřísnější automobilové normy a dokonale vyhovoval požadavkům kroutícího momentu e-kola BESV TRB1 AM.
Celoodpružený rám pro zdolávání strmých horských cest
TRB1 AM od BESV je vybavený systémem odpružení Horst Link a přední odpruženou vidlicí s posunem 140 mm. S tímto vysoko výkonným systémem odpružení se cyklistika na strmých horských cestách stává ještě víc vzrušujícím zážitkem.
Robustní ochrana
Dvoutrubkový rám zajišťuje vysokou boční tuhost, zatím co spodní kryt poskytuje robustní ochranu před nárazy lítajících kamenů a bahna.
Pomozte svojí jízdě třemi pomocnými režimy
BESV TRB1 AM poskytuje asistenční režimy od 1 do 3. Jednoduše stlačte tlačítko, abyste nastavili, kolik energie potřebujete. Jízda s plnou podporou a důvěrou, že dostanete přesně to, co potřebujete.
Zvyšte svůj dojezd díky špičkové baterii
Elektrické kolo BESV TRB1 AM je hrdý na špičkovou výkonnost baterie 756 Wh (36V, 21Ah) v porovnaní s hlavním eMTB, který poskytuje jen 504Wh. Díky silnému výkonu baterie si cyklisti na horských kolech mohou vychutnat dlouhé, náročné trasy s bohatou elektrickou pomocí. Nemusíte se obávat přenášení druhé baterie.
Aplikace BESV Sport s vlastní diagnostikou a fitness funkcemi
Nová bezplatná aplikace BESV Sport nabízí offline mapu, navigaci, dostupné oblasti, povětrnostní podmínky a mnoho dalších nových funkcí. Taktéž přichází s fitness funkcemi jako měřič tepové frekvence a kalkulačka spálených kalorií, které pomáhají horským cyklistům prozkoumat jejich kondiční progres. K dispozici je též vestavěný Bluetooth modul pro baterii, který umožňuje aplikaci BESV Sport vzdáleně monitorovat nabíjení baterie a diagnostiku stavu kola.
Elektrokole značky BESV Vám bude doručeno ve stavu, kdy je nutná montáž řídítek do představce, nasazení předního kola a seřízení brzd. Pokud si na složení tohoto kola netroufejte sami, neváhejte a využijte služeb
našich partnerů
po celém Česku.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BESV
Typ horská
Určení pánská
Modelový rok 2021
Maximální dojezd 160 km
Umístění motoru středové
Odpružení celoodpružená
Přední zdvih 140 mm
Brzdy kotoučové
Materiál rámu hliníkové
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty