41 %
(8 hodnocení)
Braun Elektronické odsávačky
41 %
(8 hodnocení)
Braun Elektronické odsávačky

Popis

Braun BNA100 nosní odsávačka

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů

BRAUN BNA 100 Elektrická odsávačka hlenů která pomáhá zlepšit dýchání vašeho děťátka, odsávačky hlenů jsou velmi důležité zejména pro novorozence. Umožňují odstranění sekretů z nosu, což se projevuje v klidném a bezproblémovém dýchání našeho dítěte. Elektrické odsávačky hlenů jsou nejlepší způsob, jak vyprázdnit sekret z nosu dítěte, nedráždit sliznici a dítěti nezpůsobit problémy při pohledu na samotné zariadenie.Kompaktná a lehká.
Odsávačkaa hlenů Braun je kompaktní, lehká a ergonomická. Je to díky její malé velikosti a její předností je i to, že může být použito i při cestování, nebo procházce. Navíc, ergonomie zařízení také zvyšuje jeho funkčnost.
Braun BNA 100 je lehká a snadno se používá.
Odsávačka má dvě silikonové špičky, které umožňují rodiči přizpůsobit odsávačku velikosti nosu dítěte.
Jedna špička je širší – pro větší otvory nebo pro hustější sekret.
Druhá špička je užší – pro velmi malé děti nebo řídký sekret.

Zařízení má dva sací výkony, které usnadňují flexibilní odsávání v závislosti na potřebách a hustoty sekrece.

Odsávačka hlenů je snadno čistitelná.
Prvky se dají snadno odstranit a mýt v myčce nádobí. V důsledku toho se zachová hygiena a zařízení se může kdykoliv znovu použít.
Odsávačky hlenů pro děti se používají k extrakci sekretů z nosu. Nosní hlen je během infekce nebo alergie základem pro bakterie a podporuje chorobné komplikace. Kromě toho brání jedení, dýchání a spánku, což způsobuje, že dítě je nervózně a podrážděné, což ovlivňuje celou rodinu.

Elektrická odsávačka hlenů pro děti pomáhá normálně dýchat. Braun BNA 100 je tichá – nemá vliv na pocit bezpečí malého dítěte.

Odsávačka – zabezpečuje vysokou účinnost činnosti a současně snižuje riziko přenosu infekce na lidi, kteří se starají o dítě.

Záruka 2 roky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Braun
Elektronické ano
Typ produktu odsávačky