92 %
(75 hodnocení)
1 h 45 min. kombinované Rychlonabíjení Indikátor nabíjení
92 %
(75 hodnocení)
1 h 45 min. kombinované Rychlonabíjení Indikátor nabíjení

Popis

Braun Series 3 3020s Black

Braun Series 3 3020s Black

Braun Series 3 3020s Black poskytne přímé, intuitivní tahy, tudíž stejné místo nemusíte přejíždět dvakrát, což pomáhá minimalizovat podráždění pokožky. Speciální střihací díly jsou citlivé na tlak a jsou chráněné patentovanou kovovou síťkou (SensoFoil™), která zajistí čisté a maximální oholení a vynikající pohodlí pokožky. Holicí strojek Braun Series 3 3020s Black byl navržen a vyroben v Německu, díky čemuž je zachována maximální přesnost a pozornost detailu.

Maximální přesnost

Extra velký střihač na zadní straně je ideální pro tvarování licousů nebo zastřihování delších vousů před holením.

Inteligentní design

Plného holicího výkonu Series 3 ProSkin je dosaženo díky tenké a přesné hlavici, která se dostane i do těžko přístupných míst, například pod nos.

Použití s kabelem i bez kabelu

Energie vám nikdy nedojde. Chytrý konektor je vybavený automatickým nastavením napětí 100-240 V, a vy tak můžete svůj holicí strojek Braun Series 3 3020s Black používat během cest po celém světě.

Kvalitní baterie

Výkonná NiMH baterie se plně dobije za 1 hodinu, strojek Braun Series 3 3020s Black lze poté používat 45 minut bez použití napájecího kabelu. Rychlé 5minutové nabití stačí na 1 oholení. Kontrolka LED vás upozorní když je váš holicí strojek Braun Series 3 3020s Black třeba dobít.

Braun Series 3 3020s Black poskytne pokročilé holení

3 specializované střihací díly spolupracují na hladkém a jemném oholení. Patentovaná technologie Braun SensoFoil™ chrání vaši pokožku před ultra ostrým ostřím.

Technologie Micro Comb

Hřeben ProSkin Micro Comb zachytí většinou vousů při prvním tahu, díky čemuž pokožku oholíte se strojkem Braun Series 3 3020s Black rychleji a pohodlněji.

Citlivost pokožky

Ostří strojku Braun Series 3 3020s Black je citlivé na tlak a automaticky zasune tak, aby ochránilo vaši pokožku.

100% voděodolný

Holicí strojek Braun Series 3 3020s Black je vodě odolné do hloubky až 5 metrů. Prakticky je můžete opláchnout pod tekoucí vodou, čištění je tak snadné a hygienické.
Zobrazit více

Parametry

Doba nabíjení 1 h
Výdrž baterie 45 min.
Systém napájení kombinované
Rychlonabíjení ano
Indikátor nabíjení ano
Výrobce Braun
Holicí systém planžetové
Hmotnost 0.1 kg
Zastřihovací nástavec ano
Mokré holení ano
Výkyvná hlava ne
Samočištění ne
Zobrazit více parametrů