Popis

Brotex Aloe Vera celoroční 850g 140x200

Celoroční přikrývka 140x200 cm Aloe Vera
Kvalitní česká výroba. Tato celoroční přikrývka je vhodná i pro alergiky a astmatiky, ideální pro jarní a podzimní období nebo pro celoroční užívání a do místností, kde je stálé teplo.
Obsahuje vysoce kvalitní, plně protialergické duté vlákno, které je speciálně určeno pro výrobu těchto přikrývek. Díky vláknu se přikrývka obemkne kolem Vašeho těla a přispěje k pohodlnému spánku.
Aloe Vera příznivě působí na lidskou pokožku, má schopnost zmírňovat bolesti kloubů a svalů. Během užívání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které mají výrazný antibakteriální efekt, tudíž bezpečně zaručí hubení bakterií a roztočů. Přispívá k uvolnění Vašeho těla, relaxaci a ničím nerušenému klidnému spánku.

Hmotnost výplňového materiálu: 850g na celý rozměr výrobku (300g/m2)
Složení: povrch - 100% polyester (mikrovlákno s výtažky Aloe Vera), výplň - 100% polyester (dutinkové komorové duté vlákno pojené)
Praní: přikrývku můžete prát v pračce až na 95°C a poté sušit v sušičce na sníženou teplotu 60°

K přikrývce si na Spavin.cz můžete pořídit i nový kvalitní polštář v rozměru, který potřebujete, nebo v případě klasických rozměrů jako výhodný set. Samozřejmostí je také široký výběr povlečení a kvalitních prostěradel.
Dopřejte si kvalitu, budete spokojeni.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Brotex
Rozměry 140 x 200 cm
Typ celoroční
Barva bílé
Druh náplně polyesterové